Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA] Krytykowali rząd Prawa i Sprawiedliwości

[ZDJĘCIA] Krytykowali rząd Prawa i Sprawiedliwości

Troje posłów przyjechało do Świnoujścia, aby odbyć z mieszkańcami spotkanie. Sala Galerii ART była pełna osób zainteresowanych działaniami Platformy Obywatelskiej i opozycji. Wśród gości była marszałek Małgorzata Kidawa-Błońska oraz posłowie: Arkadiusz Marycha i Kinga Gajewska-Płochocka. Wszyscy odpowiadali na liczne pytania zgromadzonej publiczności.  Głównym tematem była krytyka rządów Prawa i Sprawiedliwości.  Informowano również o spotkaniach gabinetu cieni i zbierano podpisy pod referendum odwołującym reformę oświatową.

Zobacz również

5 lat temu zmarł Zbigniew Wodecki

Jak ktoś nie ma tremy, to uważam, że jest słabym artystą, bo nie ma wyobraźni …

6 komentarzy

  1. sama młodzież po 60

  2. ‘”Wilczym prawem opozycji jest krytyka'”otóż sa to słowa prezesa PIS,WIĘC NIE ROZUMIĘ KRYTYKI W TYM TEMACIE.Spotkanie było miłe i dla mnie twórcze,

  3. Gdzie jest fanatyczny piewca PO jimy?

  4. Miałem iść na to spotkanie, ale 1. na szczęście rozpoczęło się o 17, 2. leżącego się nie kopie… To taki program ma PO? że PiS = zło? Bardziej wolałbym usłyszeć coś o ich programie, bo chyba taki był tytuł tego spotkania – np. o programie wyjaśnienia afery amber gold… albo o programie oddania 140 miliardów ukradzionych z OFE!

  5. Ika we kto zapłacił za wynajem sali?

  6. Przecież politycy z PO nic innego nie potrafią oprócz plucia na rząd .Zapomnieli jak rządzili sami przez 8 lat i co takiego zrobili .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.