Strona główna / Lokalne / Halo. Czytelnicy dzwonią do redakcji

Halo. Czytelnicy dzwonią do redakcji

Wiesz o czymś ważnym? Chciałbyś, aby reporterzy portalu swinoujskie.info zajęli się Twoim problemem? Masz pytania do redakcji? Napisz do nas na adres: redakcja@swinoujskie.info lub zadzwoń: 510 555 524. W mijającym tygodniu Czytelnicy dzwonili z następującymi problemami.

#1 Jadąc do Karsiborza, zauważyłem, że przed wjazdem na most są nasadzenia drzew. Część z nich uschła. Mam nadzieję, że na wiosnę zostaną posadzone nowe.

#2 Czytałem o możliwości korzystania przez świnoujskie dzieci z lodowiska w Niemczech. W ferie będzie bezpłatne. Dlaczego jednak Komunikacja Autobusowa, która jest spółką miejską nie zadba o transport dzieciaków na lodowisko?

#3 Policja mogłaby zainteresować się oznaczeniem skrzyżowania ulic Chopina i Piłsudskiego. Są tam dwa znaki sugerujące, że musimy ustąpić pierwszeństwa. Łatwo tam o stłuczkę, bo znaki według mnie nie są ustawione prawidłowo.

#4 Niech właściciele przychodni Nova Med zainteresują się niewystarczająca ilością krzesełek dla pacjentów. Wcześniej tłumaczono to remontem. Remont się skończył, a miejsc do siedzenia dla oczekujących jest jak na lekarstwo. Wystarczy przyjść rano i zobaczyć co się dzieje. Chorzy tak jak ja ludzie muszą stać.

#5 Pozwalam sobie zwrócić uwagę na pewien problem, jakoś dotąd niedostrzegany. Mnie osobiście “dręczy” to od lat. Dotyczy tzw. poziomych znaków drogowych, czyli potocznie – wszelkich linii, pasów na jezdni. Otóż, jeśli nie są wyłącznie dekoracją, to powinny być malowane jesienią, a nie wiosną.

Zobacz również

13-latek uciekł z domu w Świnoujściu. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Świnoujska policja prosi o pomoc w poszukiwaniach Jakuba Matczaka, 13-letniego mieszkańca Świnoujścia. Chłopiec w dniu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.