Strona główna / Lokalne / Halo redakcja. Telefony od Czytelników

Halo redakcja. Telefony od Czytelników

Wiesz o czymś ważnym? Chciałbyś, aby reporterzy portalu swinoujskie.info zajęli się Twoim problemem? Masz pytania do redakcji? Napisz do nas na adres: redakcja@swinoujskie.info lub zadzwoń: 510 555 524. W mijającym tygodniu Czytelnicy dzwonili z następującymi problemami.

#1 Dzwonię z Warszowa. Ludzie, którzy palą w piecach byle czym powinni płacić dodatkową opłatę. Z ich kominów wydobywa się śmierdzący dym. To z pewnością nie od palenia węglem. Palą w swoich piecach śmieciami. W wcale nie mam na myśli biednych ludzi. Tym świństwem palą także osoby, które mają dobry status materialny.

#2 Chciałem zwrócić uwagę na stan chodników w mieście. Przy ul. Piłsudskiego, obok willi “Jedynak” w chodniku jest studzienka telekomunikacyjna. Jest dziurawa. Łatwo w nią wpaść i zrobić sobie krzywdę. Już raz ktoś w nią wpadł. Niech wreszcie osoby odpowiedzialne się tym zajmą.

#3 Chciałam zainteresować rodziców nastolatków, aby zwracali uwagę na swoje dzieci i sprawdzali, czy chodzą do szkoły. Nastolatków można spotkać codziennie w godzinach lekcyjnych przesiadujących galerii handlowej. Upodobały sobie kawiarniane fotele. Dziś przechodziłam i o godz. 9.30 widziałam jednego takiego jak spał w fotelu na pierwszym piętrze.

#4 Tyle się ostatnio mówi o zanieczyszczonym powietrzu. Może w ramach pieniędzy z budżetu obywatelskiego, władze zamontowałyby miernik jakości powietrza w Świnoujściu. Myślę, że wyszłoby to wszystkim na dobre.

#5 W zeszły piątek Remondis znowu zaspał i zapomniał posypać ulic piaskiem z solą. Część ulicy Barlickiego była koszmarnie śliska. Podobnie na moście w Karsiborzu. Czy tak trudno obserwować prognozy pogody.

Zobacz również

Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo w programie “Za starzy by umrzeć młodo” oraz sobotni wieczór z muzyką na żywo w Browarze Miedziowy44!

Już 18.06.21r. o godzinie 19:30 zapraszamy na wieczór ze Stand-Up Comedy w kolaboracji Maciej ,,Lobo’’ …

Jeden komentarz

 1. Pracownicy ŹŚ wyżucaja z promów Bielik bezdomnych.
  Poranny prom 5:40 siedziala kobieta ,bezdomna trzezwa ,pracownik ŻŚ wypraszal spokojnie siedzaca starsza osobe.
  Tylko jedna osoba zainterweniowała w temacie.
  Pytam czy przy -5 st C jest normalne???
  Moze KP zapytaja prezesa ŻŚ jak to jest ??
  Krok od tragedii….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.