Strona główna / Lokalne / Jest pomysł na zagospodarowanie zaniedbanego terenu przy ul. Bogusławskiego

Jest pomysł na zagospodarowanie zaniedbanego terenu przy ul. Bogusławskiego

Od wielu lat teren jest zaniedbany. Przed wojna była w tym miejscu szkoła jeździectwa. Później Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Na tyłach wybudowano szklarnie w których rosły kwiaty do dekorowania ulicznych klombów i kwietników. Po przeprowadzce ZGM-u, teren sprzedano wraz z budynkiem. Przez wiele lat teren stał niezagospodarowany. Teraz pojawiła się koncepcja zabudowy tego kwartału ulic.

Imperial Park to zespół budynków hotelowych o standardzie 4 i 5 gwiazdek. Projekt zakłada 190 miejsc noclegowych w budynku 4-gwiazdkowym, a także basen pływacki, strefę SPA, klinikę medyczną jednego dnia, restaurację, salę konferencyjno-bankietową dla 300 osób a także bar z mini browarem. Hotel 5-gwiazdkowy to 110 pokoi gościnnych, restauracja oraz sala kominkowa. Pod budynkami zaprojektowano dwa garaże podziemne dla 33 i 44 miejsc postojowych.

Przed wojną w tym miejscu była szkółka jeździecka.

Na poziomie terenu zaprojektowano dodatkowe 42 miejsca postojowe w tym dwa dla autobusów, korty tenisowe, minigolf oraz labirynt.

Koncepcja projektową zaprojektował zespół URBA Architekci

Wizualizacje: Flexiforma i KOLA Studio

 

 

Zobacz również

Firmy w ING mogą skorzystać z innowacyjnej usługi – aplikacji eTerminal

ING wdrożył aplikację mobilną, która umożliwia przyjmowanie płatności zbliżeniowych na telefonie lub tablecie z systemem …

2 komentarze

  1. Jak pamietam teren ten miał przeznaczenie sportowo rekreacyjne bez możliwości budowy hotelu !!!!

  2. Lokal z prawdziwego zdarzenia przydal by sie aby moc potanczyc..daleko nie szukac trzeba w Kołobrzegu w hotelu Aquarius http://www.aquariusspa.pl/pl/ imprezy na poziomie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.