Strona główna / Lokalne / Dołącz do zespołu hotelu Trzy Wyspy
Foto: Wojciech Basałygo

Dołącz do zespołu hotelu Trzy Wyspy

Hotel poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy aktywne pozyskiwanie nowych klientów i nawiązywanie oraz utrzymywanie kontaktów biznesowych na rynku polskim i zagranicznym, analiza konkurencji, tworzenie ofert handlowych, współudział w negocjacjach, budowa wizerunku, marki HTW, współpraca z portalami turystycznymi i rezerwacyjnymi, uczestnictwo w eventach branżowych, zarządzanie profilami hotelu w mediach społecznościowych.

Hotel od kandydatów oczekuje: wykształcenia wyższego lub średniego, doświadczenia na wskazanym stanowisku w branży hotelowej lub/i turystycznej, wysokiej kultury osobistej, umiejętności negocjacji, znajomości j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Znajomość j. angielskiego i doświadczenie w zawodzie będzie atutem.

W zamian oferuje: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy, miłą atmosferę w młodym energicznym zespole, szkolenia zawodowe, branżowe i językowe.

Zobacz również

Takie kolejki po rejestrację auta po raz ostatni? O 7.35 nie było już numerków

W poniedziałkowy poranek przed wydziałem komunikacji w Świnoujściu znowu stała kolejka kilkudziesięciu osób. Pierwsi miejsce …

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.