Strona główna / Lokalne / Pracownia Motywacja i Działanie wyróżniona w plebiscycie

Pracownia Motywacja i Działanie wyróżniona w plebiscycie

Uniwersytet Szczeciński Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania nominował Pracownię Motywacja i Działanie w Plebiscycie Równa Firma. Uroczysta Gala odbyła się w środę na której  wyróżnione zostały organizacje z województwa zachodniopomorskiego za działalność społecznie odpowiedzialną.  I tak oto wśród 67 nominowanych organizacji pracownia ze Świnoujścia otrzymała specjalne wyróżnienie.

– Obecnie na terenie Świnoujścia realizujemy kilka działań, min. prowadzimy projekty profilaktyki uzależnień skierowane do młodzieży, specjalistyczne programy dla osób z problemami społecznymi (np. jak uzależnienia) po animacje społeczną (np. jak działania wolontariatu). W tym roku będziemy odchodzić 5-lecie działalności. Siedziba firmy w Świnoujściu mieści się na ulicy Armii Krajowej 11/2 – informuje Karolina Flacht.

Głównym celem plebiscytu jest nagrodzenie przedsiębiorstw społecznie odpowiedzialnych, aby motywować je do działań na rzecz otoczenia, oraz aby promować społeczną odpowiedzialności biznesu w środowisku lokalnym.

Zobacz również

Ruszyły zapisy na Maraton Świnoujście Wolgast

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” jako współorganizator 42 Międzynarodowego Maratonu Świnoujście – Wolgast, 31 Półmaratonu …

3 komentarze

  1. Serdecznieb gratuluję. A broda jest spoko.

  2. Dlaczego ten pan tak sie oszpecił tą brodą?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.