Strona główna / Lokalne / Pracownia Motywacja i Działanie wyróżniona w plebiscycie

Pracownia Motywacja i Działanie wyróżniona w plebiscycie

Uniwersytet Szczeciński Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania nominował Pracownię Motywacja i Działanie w Plebiscycie Równa Firma. Uroczysta Gala odbyła się w środę na której  wyróżnione zostały organizacje z województwa zachodniopomorskiego za działalność społecznie odpowiedzialną.  I tak oto wśród 67 nominowanych organizacji pracownia ze Świnoujścia otrzymała specjalne wyróżnienie.

– Obecnie na terenie Świnoujścia realizujemy kilka działań, min. prowadzimy projekty profilaktyki uzależnień skierowane do młodzieży, specjalistyczne programy dla osób z problemami społecznymi (np. jak uzależnienia) po animacje społeczną (np. jak działania wolontariatu). W tym roku będziemy odchodzić 5-lecie działalności. Siedziba firmy w Świnoujściu mieści się na ulicy Armii Krajowej 11/2 – informuje Karolina Flacht.

Głównym celem plebiscytu jest nagrodzenie przedsiębiorstw społecznie odpowiedzialnych, aby motywować je do działań na rzecz otoczenia, oraz aby promować społeczną odpowiedzialności biznesu w środowisku lokalnym.

Zobacz również

Befane – kwartet smyczkowy zagra w Tango Passion Cafe Club

Cztery młode, utalentowane artystki. Cztery instrumenty smyczkowe, a każdy z czterema strunami! To już dwanaście powodów, dla …

3 komentarze

  1. Serdecznieb gratuluję. A broda jest spoko.

  2. Dlaczego ten pan tak sie oszpecił tą brodą?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.