Strona główna / Lokalne / Świnoujście zaprasza Warszawę

Świnoujście zaprasza Warszawę

Od piątku 21.04 w Warszawie trwają XXII Targi Wypoczynku i Turystyki „Lato” w trakcie których na wspólnym stoisku Świnoujścia prezentuje się Urząd Miasta i Uzdrowisko Świnoujście S.A. Trzydniowa impreza skierowana jest do osób poszukujących ofert wakacyjnych i weekendowych. Atrakcyjna formuła festynu turystycznego, różnorodny program towarzyszący powodują, że warszawiacy i mieszkańcy okolic Warszawy bardzo licznie, całymi rodzinami uczestniczą w imprezie. Wstęp na imprezę jest darmowy co również podnosi jej atrakcyjność i wpływa na frekwencję.

– Od kilku lat zauważamy wprawdzie  w Świnoujściu  wzrost ilości turystów z Warszawy, ale nadal duża część mieszkańców stolicy wybiera krótszą drogę nad morze, stąd też warto skierować nasza ofertę do tych, którzy nie odkryli jeszcze Świnoujścia- mówi Katarzyna Rówińska Naczelnik Wydziału Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu.

Walory naturalne w postaci szerokiej plaży z delikatnym piaskiem, transgranicznego położenia  wzmocnione bardzo dobrze rozbudowaną infrastrukturą turystyczno- uzdrowiskową oraz zróżnicowana, atrakcyjna oferta czasu wolnego powodują, że Świnoujście  jest na pewno atrakcyjnym kierunkiem dla mieszkańców Warszawy. Stąd też jesteśmy z naszą ofertą na targach Lato.

Innym akcentem naszej bytności w tym samym czasie w stolicy jest udział w  wystawie plenerowej  POLSKA NAJ 2017 pod tytułem:   “NAJCIEKAWSZE WYDARZENIA W POLSKICH MIASTACH 2017 “.  To swoisty rodzaj  plenerowego  kalendarza wydarzeń  pokazującego imprezy, które  odbędą się w 2017 roku w wybranych miastach w Polsce. Nasza propozycja skierowana do mieszkańców Warszawy to zaproszenie na sierpniowe  wydarzenie Sail Świnoujście 2017 .

Wystawa  zlokalizowana jest w prestiżowym miejscu w Warszawie obok Pałacu Prezydenckiego.

Przygotował WPT

Zobacz również

Jutro nie będzie wody na ulicy Chodorowskiej

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że w związku z wymianą przyłącza wodociągowego w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.