Strona główna / Lokalne / Pierwszy numer Ahoj Świnoujście już dostępny!

Pierwszy numer Ahoj Świnoujście już dostępny!

Gdzie zjeść smaczną rybkę, spędzić z dziećmi czas, zaplanować majówkę, albo dlaczego nadmorska architektura jest wyjątkowa – tego i wielu, wielu innych informacji można dowiedzieć się z pierwszego numeru Ahoj Świnoujście – bezpłatnej gazety turystycznej. Dwujęzyczny przewodnik ma również czytelną mapę Świnoujścia i okolic.

Gazetę można dostać w informacji turystycznej, hotelach i pensjonatach na terenie miasta. W piątek gazeciarze rozdawali nowy numer na promenadzie, przy centrum handlowym Corso oraz na pl. Wolności.

Polsko-niemiecka gazeta turystyczna „Ahoj Świnoujście” to czasopismo wydawane wspólnie z Gminą Świnoujście. Jeden nakład gazety drukowany jest w 25.000 egzemplarzy.

– W 2017 roku zaplanowaliśmy aż 7 wydań bezpłatnej gazety. Będzie kolportowana w hotelach i pensjonatach, w wakacje także wejściach na plażę przez gazeciarzy – mówi Wojciech Basałygo, odpowiedzialny za projekt.

Ahoj Świnoujście to vademecum turysty pełne aktualnych informacji o imprezach miejskich, atrakcjach turystycznych i miejscach wartych odwiedzenia przede wszystkim w Świnoujściu.

W każdej gazecie jest 7 rozbudowanych bloków pogrupowanych tematycznie: „Dzieje się”, „Zabawa z tajemniczą historią”, „Kulinarny przewodnik”, „Na słońce i niepogodę”, „Mama, tata i ja”, „Bez paszportu”, „Vademecum turysty”.


 

Zobacz również

Na ferie. Lodowisko w Heringsdorfie za darmo dla świnoujskich uczniów

Podobnie, jak w poprzednich latach, także i w tym roku uczniowie świnoujskich szkół podstawowych i …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.