Strona główna / Lokalne / Świnoujscy policjanci uratowali 23-latka

Świnoujscy policjanci uratowali 23-latka

Szybka reakcja i zaangażowanie mundurowych sprawiły, że mężczyzna żyje i trafił do szpitala, gdzie został otoczony opieką lekarską.

W sobotę około południa dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu został telefonicznie poinformowany o mężczyźnie, który zamierza popełnić samobójstwo z powodów osobistych. 23-latek po ostatnim kontakcie telefonicznym, wyłączył telefon.

– Policjanci  po zgłoszeniu natychmiast rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. W poszukiwania zaangażowało się kilkudziesięciu funkcjonariuszy wraz z dwoma psami tropiącymi. Rozpoczęła się walka z czasem, której ceną było ludzkie życie – informuje asp. sztab. Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

Podczas  sprawdzania ulic miasta jeden z patroli zauważył idącego w kierunku lasu młodego mężczyznę odpowiadającego rysopisowi poszukiwanego. W czasie rozmowy z policjantami 23-letni świnoujścianin przyznał, że szedł tam z  zamiarem targnięcia się na swoje życie

Dzięki natychmiastowej reakcji, determinacji i  zaangażowaniu, policjanci ze Świnoujścia zapobiegli  tragedii. W wielu przypadkach tylko szybka interwencja Policji ratuje ludzkie życie.

 

Zobacz również

Rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na sprowadzenie ciała do Polski

Umarł dobry człowiek, kochający mąż i ojciec. Pochodził z małej miejscowości, był ojcem trójki dzieci, …

Jeden komentarz

  1. Fuksy się nie liczą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.