Strona główna / Lokalne / Świnoujscy policjanci uratowali 23-latka

Świnoujscy policjanci uratowali 23-latka

Szybka reakcja i zaangażowanie mundurowych sprawiły, że mężczyzna żyje i trafił do szpitala, gdzie został otoczony opieką lekarską.

W sobotę około południa dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu został telefonicznie poinformowany o mężczyźnie, który zamierza popełnić samobójstwo z powodów osobistych. 23-latek po ostatnim kontakcie telefonicznym, wyłączył telefon.

– Policjanci  po zgłoszeniu natychmiast rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. W poszukiwania zaangażowało się kilkudziesięciu funkcjonariuszy wraz z dwoma psami tropiącymi. Rozpoczęła się walka z czasem, której ceną było ludzkie życie – informuje asp. sztab. Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

Podczas  sprawdzania ulic miasta jeden z patroli zauważył idącego w kierunku lasu młodego mężczyznę odpowiadającego rysopisowi poszukiwanego. W czasie rozmowy z policjantami 23-letni świnoujścianin przyznał, że szedł tam z  zamiarem targnięcia się na swoje życie

Dzięki natychmiastowej reakcji, determinacji i  zaangażowaniu, policjanci ze Świnoujścia zapobiegli  tragedii. W wielu przypadkach tylko szybka interwencja Policji ratuje ludzkie życie.

 

Zobacz również

Basen przy ul. Żeromskiego nie zostanie zburzony. Przynajmniej na razie

Niedawno OSIR Wyspiarz przesłał do lokalnych mediów ofertę dzierżawy dotychczasowej pływalni przy ul. Żeromskiego. Mało …

Jeden komentarz

  1. Fuksy się nie liczą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.