Strona główna / Lokalne / Lubisz ruch na świeżym powietrzu? Nowe Wyspy Sportu mają coś dla Ciebie!

Lubisz ruch na świeżym powietrzu? Nowe Wyspy Sportu mają coś dla Ciebie!

Z początkiem czerwca ruszamy z nową odsłoną Wysp Sportu. Wszystkich tych, którzy kochają zabawę i odrobinę fizycznego ruchu zapraszamy na sportowo sobotnio-niedzielne wydarzenia. Zaprezentujemy sporty, których nigdy jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć, nauczymy jak się w nie gra, pozwolimy przy okazji zabawy zdobyć nagrody.

Startujemy już w najbliższą sobotę 3.06 na plaży przy wejściu F. To znakomity moment, by wszyscy amatorsko biegający, amatorsko chodzący z kijami zrobili to wspólnie z nami w rytm muzyki, z uśmiechem na twarzy. Tempo dostosujemy do najsłabszych, także na pewno nam się uda. Zapraszamy na godzinę 11:00.

A już o 12:45 na boisku Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Niedziałkowskiego 2 startuje wyjątkowa spartakiada. O nagrody powalczą szkoły, ale także rodzicie z dziećmi, małżeństwa, a nawet narzeczeni! Przygotowaliśmy wyścigi mężów i żon z taczkami, specjalny bieg nie tylko dla kobiet w szpilkach, a nawet historyczny pierwszy w mieście konkurs rzutu Dorszem!!!! Każdy znajdzie coś dla siebie od najmłodszego, do najstarszego. Wszystko w rytm muzyki, z zabawnymi komentarzami prowadzących. Wystarczy tylko wyjść z domu i pojawić się na boisku LO – konkurencje już same Państwa do zabawy zaproszą. Wieczorem przy muszli koncertowej spotkanie z gwiazdą sportu i wspólne oglądanie sportowego „wybitnego” filmu.

W niedzielę 4.06 przenosimy się wszyscy pod nadmorską Muszlę Koncertową. Tam stworzymy specjalne miasteczko rowerowe. Będą pokazy BMX, nauka tricków na nich, tor przeszkód, a chętni będą mogli dokonać przeglądu swoich dwóch kółek. Do tego elektroniczne trenażery rowerowe – czyli wyścigi w wirtualnej rzeczywistości o tytuł mistrza Świnoujścia, dla spragnionych wrażeń nawet mini rajd rowerowy po mieście, w którym trzeba będzie odnaleźć przygotowane wcześniej punkty kontrolne. A do tego wyścigi VIP-ów oraz zawody na tandemach. Nie masz roweru – u nas go otrzymasz, masz własny przyjedź, zrobimy przegląd i będziesz mógł na nim uczestniczyć w konkurencjach sprawnościowych.

Kolejne czerwcowe weekendy to …. wyjątkowo zaskakujące odmiany sportu na plaży i w okolicach Muszli Koncertowej – część z nich zaprezentowana zostanie po raz pierwszy, a spróbować swoich sił będzie mógł w nich każdy. W sobotę 10.06 także historyczny wyścig na plaży samolotów zrobionych z papieru, siatkówka tradycyjna ale też z odmianami nieznanymi fitness i ze sternikiem. Wreszcie turniej plażowej piłki nożnej., a nawet rodzinne szukanie skarbów ukrytych w piaskach plaży.  Dzień później m.in. ogromne warcaby, Chińczyk z Ludźmi zamiast pionków a nawet uwaga „zimowy curling”.

Wystarczy tylko wyjść z domu, zabrać rodzinę i na pewno każdy odnajdzie coś dla siebie. Do odważnych i uśmiechniętych świat należy.

zapraszamy organizatorzy Wysp Sportu

Zobacz również

Port jachtowy ma już nazwę! Tak rozpoczęto sezon

Od soboty 21 maja świnoujski port jachtowy już oficjalnie nosi imię nieodżałowanego Jerzego Porębskiego.  Chwilę …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.