Strona główna / Lokalne / Lubisz ruch na świeżym powietrzu? Nowe Wyspy Sportu mają coś dla Ciebie!

Lubisz ruch na świeżym powietrzu? Nowe Wyspy Sportu mają coś dla Ciebie!

Z początkiem czerwca ruszamy z nową odsłoną Wysp Sportu. Wszystkich tych, którzy kochają zabawę i odrobinę fizycznego ruchu zapraszamy na sportowo sobotnio-niedzielne wydarzenia. Zaprezentujemy sporty, których nigdy jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć, nauczymy jak się w nie gra, pozwolimy przy okazji zabawy zdobyć nagrody.

Startujemy już w najbliższą sobotę 3.06 na plaży przy wejściu F. To znakomity moment, by wszyscy amatorsko biegający, amatorsko chodzący z kijami zrobili to wspólnie z nami w rytm muzyki, z uśmiechem na twarzy. Tempo dostosujemy do najsłabszych, także na pewno nam się uda. Zapraszamy na godzinę 11:00.

A już o 12:45 na boisku Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Niedziałkowskiego 2 startuje wyjątkowa spartakiada. O nagrody powalczą szkoły, ale także rodzicie z dziećmi, małżeństwa, a nawet narzeczeni! Przygotowaliśmy wyścigi mężów i żon z taczkami, specjalny bieg nie tylko dla kobiet w szpilkach, a nawet historyczny pierwszy w mieście konkurs rzutu Dorszem!!!! Każdy znajdzie coś dla siebie od najmłodszego, do najstarszego. Wszystko w rytm muzyki, z zabawnymi komentarzami prowadzących. Wystarczy tylko wyjść z domu i pojawić się na boisku LO – konkurencje już same Państwa do zabawy zaproszą. Wieczorem przy muszli koncertowej spotkanie z gwiazdą sportu i wspólne oglądanie sportowego „wybitnego” filmu.

W niedzielę 4.06 przenosimy się wszyscy pod nadmorską Muszlę Koncertową. Tam stworzymy specjalne miasteczko rowerowe. Będą pokazy BMX, nauka tricków na nich, tor przeszkód, a chętni będą mogli dokonać przeglądu swoich dwóch kółek. Do tego elektroniczne trenażery rowerowe – czyli wyścigi w wirtualnej rzeczywistości o tytuł mistrza Świnoujścia, dla spragnionych wrażeń nawet mini rajd rowerowy po mieście, w którym trzeba będzie odnaleźć przygotowane wcześniej punkty kontrolne. A do tego wyścigi VIP-ów oraz zawody na tandemach. Nie masz roweru – u nas go otrzymasz, masz własny przyjedź, zrobimy przegląd i będziesz mógł na nim uczestniczyć w konkurencjach sprawnościowych.

Kolejne czerwcowe weekendy to …. wyjątkowo zaskakujące odmiany sportu na plaży i w okolicach Muszli Koncertowej – część z nich zaprezentowana zostanie po raz pierwszy, a spróbować swoich sił będzie mógł w nich każdy. W sobotę 10.06 także historyczny wyścig na plaży samolotów zrobionych z papieru, siatkówka tradycyjna ale też z odmianami nieznanymi fitness i ze sternikiem. Wreszcie turniej plażowej piłki nożnej., a nawet rodzinne szukanie skarbów ukrytych w piaskach plaży.  Dzień później m.in. ogromne warcaby, Chińczyk z Ludźmi zamiast pionków a nawet uwaga „zimowy curling”.

Wystarczy tylko wyjść z domu, zabrać rodzinę i na pewno każdy odnajdzie coś dla siebie. Do odważnych i uśmiechniętych świat należy.

zapraszamy organizatorzy Wysp Sportu

Zobacz również

KRD: długi hotelarzy i restauratorów przekraczają 300 mln zł

Ponad 300 mln zł wynoszą zaległości firm z branży HoReCa – wynika z danych Krajowego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.