Strona główna / Lokalne / To już pewne. Młode Wilki 3 będą kręcone również w Świnoujściu

To już pewne. Młode Wilki 3 będą kręcone również w Świnoujściu

Dziś w Świnoujściu przebywali  z wizytą przedstawiciele  producentów filmu Młode Wilki 3.

Ich szef Bogusław Job, reprezentujący spółkę Combat Films przekazał na ręce Prezydenta Miasta Janusza Żmurkiewicza jeden  z najbardziej strzeżonych w ostatnim czasie scenariuszy, właśnie sequelu,  kultowego w latach 90-tych i do tej pory, filmu Młode Wilki.

Pierwsza część „Młodych wilków” w reżyserii Jarosława Żamojdy weszła na ekrany kin w 1995 roku. W 1997 został nakręcony prequel o tytule “Młode wilki 1/2”. Filmy odniosły duży sukces, także komercyjny .

Od kilku lat mówiło się o powrocie “Młodych Wilków”.

Wiele scen ,których kręcenie rozpocznie się pod koniec lipca bieżącego roku zostanie nakręconych w Świnoujściu – powiedział Bogusław Job – Młode Wilki 3, podobnie jak jego poprzednie części, będzie filmem dynamicznym, pełnym dramaturgii ,  zwrotów akcji, nowoczesnych ujęć. Biorąc pod uwagę zainteresowanie jakim już cieszy się jego zapowiedz, jestem przekonany ,że stanie się jednym z przebojów kinowych, zarówno dla tych, którzy żyli filmami wcześniejszymi, jak i nowej ,spragnionej dobrych filmów akcji publiczności. To, że tak piękne i tak rozwijające się w ostatnich latach miasto zagra w tym filmie nie jest przypadkiem, a  będzie to na pewno udana ,trwała reklama zachęcająca do odwiedzenia Świnoujścia.

W nowej odsłonie Młodych Wilków zagra plejada znanych gwiazd polskiego kina. Obok nich wystąpią aktorzy młodego pokolenia.

– Znajdzie się również miejsce dla wielu statystów, którzy będą się mogli zobaczyć później na dużym ekranie. – dodaje Bogusław Job.

Prapremiery filmu planowane są na początku przyszłego roku w Szczecinie i Świnoujściu.

BIK

Zobacz również

Terminal Promowy Świnoujście jest naszym „oczkiem w głowie”

W portach Szczecin-Świnoujście w 2021 roku spółki przeładunkowe obsłużyły 33,2 mln ton ładunków osiągając tym …

2 komentarze

  1. W Świnoujściu to raczej Stare Kundle

  2. Burd - dane znane redakcji ;)

    Prezydent Żmurkiewicz to zagra jedną z głównych ról czy będzie statystą? 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.