Strona główna / Lokalne / Atrakcje dla dzieci ze Świnoujścia w hotelu w Zinnowitz

Atrakcje dla dzieci ze Świnoujścia w hotelu w Zinnowitz

Koniec lipca  zamyka obchody Dnia Dziecka, które organizują Niemieckie i Polskie Forum Kobiet. Wieloletnią tradycją już jest, że w ostatnią sobotę lipca pan Andreas Queisner właściciel  Hotelu Casa Familia z Zinnowitz zaprasza na festyn dzieci ze Świnoujścia, zapewniając im przejazd kolejką UBB oraz całodzienne atrakcje.

– W tym roku uczestnikami były dzieci z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej, Towarzystwa Przyjaciół Dzieci  z Warszowa oraz uczestnicy wakacyjnych zajęć dla dzieci i młodzieży z Miejskiego Domu Kultury z Przytoru – wymienia Aneta Zdybel, przewodnicząca Polsko Niemieckiego Forum Kobiet Euroregionu Pomerania

Tegoroczna wizyta w Hotelu Casa Familia, była szczególna z uwagi na wizytę pana Pawła Sujki zastępcy Prezydenta Miasta Świnoujście, który podziękował panu Andreasowi Queisner w imieniu dzieci za możliwość uczestnictwa w tym niezwykłym, kolorowym, wesołym wydarzeniu.

Dla wielu dzieci, przejazd kolejką UBB, wizyta w eleganckim hotelu, zabawa oraz smaczny poczęstunek był pierwszym i niezapomnianym przeżyciem, którego do tej pory doświadczyli. Dlatego Polsko-Niemieckie Forum Kobiet Euroregionu Pomerania zawsze będzie dziękować koleżankom i kolegom z Niemieckiego Forum, za możliwość zobaczenia uśmiechu na twarzy dzieci.

 

Zobacz również

Hanna Owczaruk Mistrzynią Polski Młodziczek

Zawodniczka Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje Hanna Owczaruk zdobyła w dniach 24-25.09.2022 r. złoty medal Mistrzostw Polski …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.