Strona główna / Lokalne / Komunikacja. Zmiany w kursowaniu miejskich autobusów na prawobrzeżu

Komunikacja. Zmiany w kursowaniu miejskich autobusów na prawobrzeżu

„Komunikacja Autobusowa” Sp. z o.o. w Świnoujściu informuje, że od poniedziałku  tj. 23.10.2017r. ulega zmianie rozkład jazdy autobusów linii nr 5, 7 i 10 w prawobrzeżnej części Świnoujścia. W celu lepszego skomunikowania dzielnicy Przytór-Łunowo oraz Karsibór z lewobrzeżną częścią Świnoujścia, na wniosek Przewodniczącej Osiedla Przytór-Łunowo oraz radnego Rady Miasta Sławomira Nowickiego, Operator wprowadza:

– dodatkowy kurs w dni powszednie na linii nr 5 do Karsiborza o godz. 09.55 z przystanku autobusowego Dworzec,

– dodatkowy kurs w dni powszednie na linii nr 5 z Karsiborza o godz. 10.20 z przystanku autobusowego 1 Maja – Kościół,

– dodatkowy kurs w dni powszednie na linii nr 7 do Przytór – Łunowo o godz. 16.25 z przystanku autobusowego Dworzec,

– dodatkowy kurs w dni powszednie na linii nr 10 do Międzyzdrojów przez Przytór-Łunowo o godz. 17.15 z przystanku autobusowego Dworzec,

– dodatkowy kurs w dni powszednie na linii nr 10 do Świnoujścia przez Przytór-Łunowo o godz. 14.25 z przystanku autobusowego Międzyzdroje – Dworzec PKP,

– dodatkowy kurs w dni świąteczne na linii nr 10 do Świnoujścia przez Przytór-Łunowo o godz. 17.00 z przystanku autobusowego Międzyzdroje – Dworzec PKP,

– dodatkowy kurs w dni świąteczne na linii nr 10 do Międzyzdrojów o godz. 17.00 z przystanku autobusowego Dworzec,

Dodatkowo skorygowany zostaje kurs autobusu na linii 10 z Międzyzdrojów o godzinie 6:55 na godzinę 6:52. Kurs ten będzie uwzględniał przejazd przez Łunowo, Przytór oraz Warszów.

Opłaty z tytułu przejazdu autobusem linii nr 10 w granicach administracyjnych Gminy Świnoujście pozostają  w cenie biletu normalnego lub ulgowego.

Uwaga! Przejazdy do i od przystanku autobusowego Przystań Żeglarska Łunowo dla dzieci do 8 roku życia i uczniów szkół dziennych (stacjonarnych) na podstawie ważnej legitymacji szkolnej są bezpłatne. Uznawane będą również opłaty za przejazdy na tym odcinku na podstawie biletu okresowego (miesięcznego).

Szczegółowe informacje dotyczące rozkładu jazdy znajdują się na stronie internetowej Spółki  www.ka.swinoujscie.pl lub pod numerem telefonu 91 321 45 40 wew.3.

Zobacz również

W Świnoujściu dbają o drzewa poprzez zabiegi pielęgnacyjne

Z dwóch świnoujskich pomników przyrody – dębu w Przytorze i platanu przy ulicy Bohaterów Września …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.