Strona główna / Lokalne / 70. parkrun – Bieg Niepodległości

70. parkrun – Bieg Niepodległości

W najbliższą sobotę 11 listopada 2017 roku o godz. 8.45 zespół parkrun Świnoujście zaprasza na Bieg Niepodległościowy na dystansie 5 km. Start godz. 9.00 Park Zdrojowy (przy boisku sportowym od ul Chrobrego), a wcześniej rozgrzewka.

Nie tylko uroczyście, ale także na sportowo i radośnie będzie można świętować 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w Świnoujściu. 150 zawodników po przekroczeniu linii mety otrzyma okolicznościowe medale, ufundowane przez Prezydenta Miasta Świnoujście – Janusza Żmurkiewicza, który objął imprezę patronatem. Dla najkrócej przebywających na trasie w kategorii mężczyzn, kobiet i juniora czekają puchary. Bieg jest bezpłatny i przeznaczony dla każdego bez względu na biegowy staż, uzyskiwane rezultaty, czy też wiek.

Przedłużeniem świętowania będzie – wspólne spotkanie przy ciepłej herbacie i rogalikach własnego wypieku.

Zapraszamy biegaczy, kijkarzy i kibiców z czworonożnymi przyjaciółmi. Pamiętajcie o zarejestrowaniu się na stronie: http://www.parkrun.pl/swinoujscie/  oraz wydrukowaniu indywidualnego kodu uczestnika.

Zachęcamy wszystkich do przyniesienia ze sobą akcentów oraz strojów związanych ze Świętem Niepodległości.  Przydatne będą biało-czerwone stroje, flagi oraz kokardy.

Zobacz również

Rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na sprowadzenie ciała do Polski

Umarł dobry człowiek, kochający mąż i ojciec. Pochodził z małej miejscowości, był ojcem trójki dzieci, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.