piątek , 7 października 2022
Strona główna / Lokalne / [FILM] Świnoujska policja potrzebuje policjantów. Możesz zostać jednym z nich!

[FILM] Świnoujska policja potrzebuje policjantów. Możesz zostać jednym z nich!

Niezależnie od tego, czy nadal uczęszczasz do szkoły, studiujesz, czy masz już jakieś doświadczenie zawodowe, Policja proponuje perspektywę zróżnicowanej pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Jeśli chcesz wykonywać ciekawy, wyjątkowy zawód, robić coś pożytecznego, mieć stabilną pracę – wstąp w szeregi Policji. Aktualnie Komenda Miejska Policji w Świnoujściu ma 14 wakatów.

– Policjant to trudny zawód, ale także wyjątkowe powołanie i szlachetna przygoda naznaczona poświęceniem i oddaniem drugiemu człowiekowi – mówi asp. sztab. Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

23 listopada o godz. 10.00 w sali kameralnej MDK przy ulicy Matejki, informacji na temat zasad prowadzonego naboru do służby w Policji udzielają specjaliści z Wydziału Kadr i Szkolenia w Szczecinie.

Zobacz również

Od dziś zmiany organizacji ruchu związane z budową ronda

Wykonawca budowy drogi ekspresowej S3 zawiadomił, że od dnia 6 października wprowadzi czasowe zmiany organizacji …

Jeden komentarz

  1. Dla tego w policji są mało ambitni zwykłe dno tam pójdzie za takie grosze, lub ludzie na polecenie zorganizowanych grup przestępczych by mieli lepsze wtyki ,lub krzywdzeni przez rodziców którzy się będą odgrywać na obywatelach za ich zjebane dzieciństwo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.