piątek , 7 października 2022
Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA] Jest sobota, jest parkrun! Na starcie 87 uczestników!

[ZDJĘCIA] Jest sobota, jest parkrun! Na starcie 87 uczestników!

71. spotkanie już za nami. Jesienne chłody nie odstraszają naszych stałych, prawie „etatowych” uczestników a do tego, jak zawsze przychodzą nowi, którzy właśnie z nami przeżywają „swój pierwszy raz”. Dzisiaj na 87 startujących było aż 11–u debiutantów. Gościliśmy biegaczy z Polkowic i Głogowa, których serdecznie witamy i zapraszamy na kolejne świnoujskie parkruny. Do grona 50-ek trafiła dzisiaj nasza hardcorowa Jana Gryta – kobieta z żelaza , której gratulujemy wytrwałości, siły i samozaparcia, nadmienię tu, że dla Jany parkrunowe soboty wiążą się z przyjazdem z Międzyzdrojów (w przeważającej części rowerem).

Cieszymy się z tego, że coraz więcej osób przechodzi w sportowy a nie zimowy „tryb”, a parkrunowa atmosfera, niezależnie od aury, przyciąga jak magnes. Zawsze rozgrzewamy się przed startem dlatego nie straszne nam pogodowe załamania i uciążliwości, a po biegu serwujemy wyśmienitą herbatkę robioną bladym świtem przez wolontariuszy. Bo fajnie jest robić coś dla innych.

Trasa parkowa najkrócej gościła dzisiaj: Sylwestra Swędrowskiego, Kamila Stępnia i Mikołaja Antkowiaka oraz Ewę Paduch, Karolinę Romańską i Małgorzatę Śliwińską. Gratulujemy wszystkim dzisiejszym parkrunomaniakom i liczymy na to, że kolejne soboty spędzicie także z nami.
Szczegółowe wyniki znajdziecie tu: http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/…

Wiadomo, że parkrun nie mógłby się odbyć gdyby nie zaangażowanie wolontariuszy dlatego dziękujemy: Marcin CHWIEJ, Agata CHWIEJ, Agnieszka DRZEWIECKA, Arkadiusz DRZEWIECKI, Elżbieta JABŁOŃSKA, Mirosław JABŁOŃSKI, Zbigniew KOSEL, Adam Jerzy KRAWCZUK, Piotr KUDAŚ, Mariusz MAJEWSKI, Agnieszka MICHALSKA, Karolina ROMAŃSKA, Marek STEFANICKI, Joanna SZAFRAŃSKA, Tomasz SZAFRAŃSKI, Waldemar SZCZĘSNY, Martyna Magdalena SZYSZ, Rafał TAN, Piotr ZGRAJA! Bez Was nie byłoby tak dobrej zabawy.
Dziękujemy naszym lokalnym partnerom: Uzdrowisku Świnoujście S.A., Hotelowi „Trzy Wyspy” i Stowarzyszeniu Trzeźwościowemu „HOL”.
A już za tydzień 72. parkrun Świnoujście – My będziemy więc bądźcie i Wy!
Zapraszamy!

Zobacz również

P. Szefernaker: do końca tygodnia do samorządów trafi ok. 4,5 mld zł

Do końca tygodnia do samorządów trafi jedna trzecia z prawie 13,7 mld zł, czyli ok. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.