Strona główna / Lokalne / Przybywa kotów w świnoujskim schronisku. Potrzebne jest nie tylko jedzenie

Przybywa kotów w świnoujskim schronisku. Potrzebne jest nie tylko jedzenie

W świnoujskim schronisku przebywa 50 kotów. Mruczków jest więcej niż psów i ciągle przybywają kolejne. Zwierzaki potrzebują nie tylko jedzenia, ale także nowych domów i odpowiedzialnych właścicieli.

– Schronisko pilnie potrzebuje jedzenia dla kociaków – taki dramatyczny apel pojawił się na facebookowym profilu schroniska. – Nie pozwólmy, aby zwierzęta były głodne, każda saszetka z jedzeniem bardzo się liczy – czytamy.

Przy okazji opublikowano apel do osób, które przywożą do schroniska koty dziko żyjące. W takim przypadku jedyną pomocą jest sterylizacja.

– Zwierzaki nie są oswojone z ludźmi i nie mają szansy na adopcję. Dobrze poradzą sobie zimą z niewielką pomocą człowieka – warto jedynie postawić ocieploną budkę z desek i regularnie dokarmiać je.

Te małe jak i duże koty bardzo potrzebują domu i kogoś, kto je pokocha. W schronisku nie czują się szczęśliwe. Nowemu właścicielowi dadzą dużo miłości.

Zobacz również

Hanna Owczaruk Mistrzynią Polski Młodziczek

Zawodniczka Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje Hanna Owczaruk zdobyła w dniach 24-25.09.2022 r. złoty medal Mistrzostw Polski …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.