Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA I FILM] Odsłonięto tablicę smoleńską. Odczytano list od Jarosława Kaczyńskiego

[ZDJĘCIA I FILM] Odsłonięto tablicę smoleńską. Odczytano list od Jarosława Kaczyńskiego

Na Cmentarzu Komunalnym w Świnoujściu odsłonięto i poświęcono tablicę upamiętniającą ofiary katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem.

Fundatorem obelisku jest świnoujścianin Jan Motuk. W sobotę, z udziałem zaproszonych gości, parlamentarzystów, kompanii honorowej, orkiestry wojskowej i harcerzy, dokonano uroczystego odsłonięcia pomnika.

Poseł PiS Leszek Dobrzyński odczytał list od prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego, dziękując inicjatorom przedsięwzięcia.

Apel pamięci, salwa honorowa i złożenie kwiatów zakończyły uroczystości.

Zobacz również

Audio. Podcast o Świnoujściu odc. 2

O czym będzie dzisiaj? O strefie płatnego parkowania, bo nie wszystkim podoba się płacenie za …

5 komentarzy

 1. Na tego prezydenta już nie zagłosuje.

 2. Bardzo szkoda że Świnoujście bierze udział w tym wyścigu w wchodzenie Jarosławowi Kaczyńskiemu w cztery litery. Kiedyś miałem dużo szacunku dla prezydenta Żmurkiewicza za jego pracę dla miasta ale ostatnio w mieście już nic się pozytywnego nie dzieje a tego wiernopoddaństwa PISOWI nie zaakceptuję!

 3. widać że kompania honorowa miała niezłą bekę ale jak się pracuje w firmie zarządzanej przez Antka-wariata to takie imprezy trzeba niestety obskakiwać… Nie wiem tylko co tam robił poczet z ZSM – widać że szkoła chce przodować w pisowazeliniarstwie 🙂

  • Widać, że jesteś totalnym ingorantem ale jak się ma za wzór ludzi, którzy za granicą plują na swoją Ojczyznę, to trzeba im dotrzymywać poziomu. Nie wiem tylko czemu tu się wypowaidasz – widać, że chcesz przodować w antypolskich poglądach opozycji 🙂

  • ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

   usdmr, Antkowi do pięt nie dorastasz.
   Pewnie plujesz na niego, bo niechciał Ci ujawnić teczki, jak bolkowi…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.