Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA I FILM] Odsłonięto tablicę smoleńską. Odczytano list od Jarosława Kaczyńskiego

[ZDJĘCIA I FILM] Odsłonięto tablicę smoleńską. Odczytano list od Jarosława Kaczyńskiego

Na Cmentarzu Komunalnym w Świnoujściu odsłonięto i poświęcono tablicę upamiętniającą ofiary katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem.

Fundatorem obelisku jest świnoujścianin Jan Motuk. W sobotę, z udziałem zaproszonych gości, parlamentarzystów, kompanii honorowej, orkiestry wojskowej i harcerzy, dokonano uroczystego odsłonięcia pomnika.

Poseł PiS Leszek Dobrzyński odczytał list od prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego, dziękując inicjatorom przedsięwzięcia.

Apel pamięci, salwa honorowa i złożenie kwiatów zakończyły uroczystości.

Zobacz również

Na placu Wolności stanęły już klony

Pięć klonów pojawiło się w miniony weekend na placu Wolności. Przy sadzeniu użyto ekranów przeciwkorzennych, …

5 komentarzy

 1. Na tego prezydenta już nie zagłosuje.

 2. Bardzo szkoda że Świnoujście bierze udział w tym wyścigu w wchodzenie Jarosławowi Kaczyńskiemu w cztery litery. Kiedyś miałem dużo szacunku dla prezydenta Żmurkiewicza za jego pracę dla miasta ale ostatnio w mieście już nic się pozytywnego nie dzieje a tego wiernopoddaństwa PISOWI nie zaakceptuję!

 3. widać że kompania honorowa miała niezłą bekę ale jak się pracuje w firmie zarządzanej przez Antka-wariata to takie imprezy trzeba niestety obskakiwać… Nie wiem tylko co tam robił poczet z ZSM – widać że szkoła chce przodować w pisowazeliniarstwie 🙂

  • Widać, że jesteś totalnym ingorantem ale jak się ma za wzór ludzi, którzy za granicą plują na swoją Ojczyznę, to trzeba im dotrzymywać poziomu. Nie wiem tylko czemu tu się wypowaidasz – widać, że chcesz przodować w antypolskich poglądach opozycji 🙂

  • ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

   usdmr, Antkowi do pięt nie dorastasz.
   Pewnie plujesz na niego, bo niechciał Ci ujawnić teczki, jak bolkowi…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.