Strona główna / Lokalne / Czy wiesz, że…

Czy wiesz, że…

– Takim pytaniem przez 12 tygodni, co piątek, witać będziemy internautów ze  Świnoujścia. – informuje Grażyna Kołowiecka Prezes świnoujskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.

Na stronie internetowej PEC, w aktualnościach, począwszy od 23 listopada br., znajdą państwo proste stwierdzenie, które związane jest z działalnością przedsiębiorstwa. Odpowiedź nie powinna przysporzyć nikomu trudności, a udzielenie czterech poprawnych – gwarantuje zdobycie nagrody.

Konkurs PEC Świnoujście ma na celu przybliżenie powszechnie udostępnianych informacji o PEC-u szerszemu otoczeniu. Najczęściej niewiele wiemy i nie interesujemy się firmami, które działają w naszym otoczeniu, a warto. Warto wiedzieć, czym się zajmują, jakie spełniają normy, czy przestrzegają prawo i jakie prowadzą inwestycje, zwłaszcza jeśli są częścią środowiska, w którym żyjemy. W przypadku PEC-u Świnoujście teraz to będzie możliwe.

Konkurs ma charakter edukacyjno – informacyjny, nagrodzeni otrzymają upominki. Wystarczy uzyskać 4 poprawne odpowiedzi, przesłać je pod wskazany w Regulaminie konkursu adres, by zostać zwycięzcą. Tych szans w cyklu będzie aż trzy.

To kolejna, tym razem szersza aktywność edukacyjna PEC-u Świnoujście. Wcześniej wystartowały także konkursy w szkołach podstawowych i przedszkolach, w których zaangażowane są dzieci. Chętne klasy szkolne i grupy przedszkolne przygotowują prace plastyczne pt. „Dlaczego mamy w domach ciepło i dlaczego jest ono dla nas takie ważne”. PEC Świnoujście powiadomił o konkursie wszystkie jednostki oświatowe pisemnie.

Wyrażamy nadzieję na zainteresowanie również tą aktywnością ; serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie i zapraszamy na www.pec.swinoujscie.pl

Życzymy powodzenia!

Fot/PEC

Zobacz również

Udało się. Do Świnoujścia wraca stacja dializ

W piątek, 27 stycznia ruszy ponownie stacja dializ w Świnoujściu. Będzie funkcjonowała przy ul. Powstańców …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.