Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA] Tak wygląda mała sala konferencyjna po remoncie

[ZDJĘCIA] Tak wygląda mała sala konferencyjna po remoncie

Teraz jest ładnie, nowocześnie, czysto i schludnie. W świnoujskim magistracie zakończył się remont sali konferencyjnej. Za sprawą remontu sala  zmieniła się nie do poznania. Odbywać się w niej będą nie tylko konferencje prasowe, ale także komisje rady i rozstrzygane przetargi.

W ramach remontu sali konferencyjnej wymieniono oświetlenie, wykładzinę, grzejniki, oprawę okien, położono gładź i pomalowano ściany, wymieniono tapicerkę drzwiową i zamontowano nowoczesną tablice multimedialną, zakupiono nowe stoły i fotele.

Cały koszt, czyli prace budowlane i wyposażenie (razem z tablicą multimedialną) wyniosły około 85 tys. złotych

Na remont wciąż czeka największa sala w świnoujskim magistracie, to w niej odbywają się sesje rady z udziałem 21 radnych, włodarzy, naczelników wydziałów, mieszkańców i dziennikarzy. We wrześniu ogłoszono przetarg na przebudowę, jednak w procedurze zapytania ofertowego nie wpłynęła żadna oferta.

Zobacz również

W Świnoujściu dbają o drzewa poprzez zabiegi pielęgnacyjne

Z dwóch świnoujskich pomników przyrody – dębu w Przytorze i platanu przy ulicy Bohaterów Września …

Jeden komentarz

  1. A to nie sala dla radnych miała być remontowana? No tak widocznie prezydent ma radnych gdzieś i pewnie uznał że co bedzie na nich wydawał kasę. Sobie i swoim urzędnikom zrobił dobre warunki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.