Strona główna / Lokalne / Uzdrowisko Świnoujście szykuje się do kolejnych inwestycji

Uzdrowisko Świnoujście szykuje się do kolejnych inwestycji

Ledwie rozpoczęła się budowa nowego ośrodka hotelowo-rehabilitacyjnego „Henryk” przy ul. Sienkiewicza., a Uzdrowisko  już myśli się o kolejnych inwestycjach unowocześniając bazę zabiegową. Jednym z pomysłów jest zagospodarowanie terenu pomiędzy ośrodkiem Swarożyc i Bursztyn. Miałby powstać w tym miejscu łącznik z basenem i bazą zabiegową.

„Uzdrowisko Świnoujście” S.A. jest uzdrowiskiem o wieloletniej tradycji leczniczej. Posiada 8 ośrodków sanatoryjnych, zlokalizowanych w najatrakcyjniejszej dzielnicy nadmorskiej – tuż przy promenadzie.

„Uzdrowisko Świnoujście” S.A. dysponuje nowoczesną, dobrze wyposażoną bazą zabiegową, oferując bogatą gamę zabiegów (ok. 50 rodzajów

Zobacz również

Turniej o Puchar Błękitnej Flagi

W minioną sobotę – tj. 25.06.2022 r. na boisku zewnętrznym przy Centrum Edukacji Zawodowej i …

2 komentarze

  1. Uzdrowisko się rozwija a w Świnoujściu masowo degradują środowisko, wycinki drzew, przeładunek siarki itd.. a jak misto strac iststus uzdrowiska to co będzie…może radni o tym pomyslą

  2. O tak Uzdrowisko się rozija i inwestucje z pieniędzy podatnikó w obiekty z których korzystają Niemcy! bo dla Polaków albo mega kolejki albo ceny jak z kosmosu albu NFZ który kupuje coraz mniej usług. Faktycznie jest się z czego cieszyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.