Strona główna / Lokalne / Kocie rodzeństwo w dalszym ciagu szuka domu

Kocie rodzeństwo w dalszym ciagu szuka domu

Dwa miesiące temu informowaliśmy o kociej rodzince, która szuka domu. Od tego czasu nic się nie zmieniło. Zwierzaki w dalszym ciągu czekają na ciepły kąt i dobre serce.

Anka ma ok. 5-6 miesięcy i jest siostrą Aury i Bąbla. Ona z rodzeństwa jest tą najbardziej pomysłowa. Nie jest tak odważna jak Bąbel, ale zdarza się jej bawić sznureczkiem, czy laserem.

– Jeszcze nie ufa człowiekowi, ale dokładamy wszelkich starań by to zmienić. Myślimy, że gdy będzie jedynaczką, miała swój własny domek, to szybciej się otworzy i zaufa swojemu opiekunowi – mówią przedstawiciele Fundacji Animals Przystań Świnoujście.

Kotka jest już po zabiegu sterylizacji i gotowa, by pójść do nowego domku

Aura ma ok. 5-6 miesięcy. Jest to najspokojniejsza kotka z rodzeństwa, typ śpioszka. Nie bardzo interesuje ją dotyk człowieka, jeszcze stara się go unikać. Aura szuka odpowiedzialnego spokojnego domku.<3 Kotka jest już po zabiegu sterylizacji.

Bąbelek to ok. 5-6 miesięczny kocurek, braciszek Aury i Anki. Jest on najbardziej rozrywkowym kotkiem z całego rodzeństwa. Biega za laserkiem, bawi się sznureczkiem i jest coraz bardziej ufny w stosunku do człowieka. Jako pierwszy z rodzeństwa zaczyna mruczeć.  Bąbel jest już po kastracji, zabieg zniósł bardzo dobrze i szybko doszedł do siebie. Kocurek pięknieje, apetyt mu dopisuje. Gotowy do pójścia do nowego domku

Zobacz również

Kolejne środki finansowe na wsparcie zdalnego nauczania

Gmina Miasto Świnoujście pozyskała kolejne środki finansowe w wysokości 73 160,00 zł. Kwota ta zostanie przeznaczona …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.