Strona główna / Lokalne / Kocie rodzeństwo w dalszym ciagu szuka domu

Kocie rodzeństwo w dalszym ciagu szuka domu

Dwa miesiące temu informowaliśmy o kociej rodzince, która szuka domu. Od tego czasu nic się nie zmieniło. Zwierzaki w dalszym ciągu czekają na ciepły kąt i dobre serce.

Anka ma ok. 5-6 miesięcy i jest siostrą Aury i Bąbla. Ona z rodzeństwa jest tą najbardziej pomysłowa. Nie jest tak odważna jak Bąbel, ale zdarza się jej bawić sznureczkiem, czy laserem.

– Jeszcze nie ufa człowiekowi, ale dokładamy wszelkich starań by to zmienić. Myślimy, że gdy będzie jedynaczką, miała swój własny domek, to szybciej się otworzy i zaufa swojemu opiekunowi – mówią przedstawiciele Fundacji Animals Przystań Świnoujście.

Kotka jest już po zabiegu sterylizacji i gotowa, by pójść do nowego domku

Aura ma ok. 5-6 miesięcy. Jest to najspokojniejsza kotka z rodzeństwa, typ śpioszka. Nie bardzo interesuje ją dotyk człowieka, jeszcze stara się go unikać. Aura szuka odpowiedzialnego spokojnego domku.<3 Kotka jest już po zabiegu sterylizacji.

Bąbelek to ok. 5-6 miesięczny kocurek, braciszek Aury i Anki. Jest on najbardziej rozrywkowym kotkiem z całego rodzeństwa. Biega za laserkiem, bawi się sznureczkiem i jest coraz bardziej ufny w stosunku do człowieka. Jako pierwszy z rodzeństwa zaczyna mruczeć.  Bąbel jest już po kastracji, zabieg zniósł bardzo dobrze i szybko doszedł do siebie. Kocurek pięknieje, apetyt mu dopisuje. Gotowy do pójścia do nowego domku

Zobacz również

Wiceminister Witkowski dla PAP: polskie porty zdały egzamin ws. przeładunku węgla

Polskie porty na Bałtyku zdały egzamin w kwestii przeładunku dodatkowych ilości węgla, które zostały zamówione …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.