Strona główna / Lokalne / Kocie rodzeństwo w dalszym ciagu szuka domu

Kocie rodzeństwo w dalszym ciagu szuka domu

Dwa miesiące temu informowaliśmy o kociej rodzince, która szuka domu. Od tego czasu nic się nie zmieniło. Zwierzaki w dalszym ciągu czekają na ciepły kąt i dobre serce.

Anka ma ok. 5-6 miesięcy i jest siostrą Aury i Bąbla. Ona z rodzeństwa jest tą najbardziej pomysłowa. Nie jest tak odważna jak Bąbel, ale zdarza się jej bawić sznureczkiem, czy laserem.

– Jeszcze nie ufa człowiekowi, ale dokładamy wszelkich starań by to zmienić. Myślimy, że gdy będzie jedynaczką, miała swój własny domek, to szybciej się otworzy i zaufa swojemu opiekunowi – mówią przedstawiciele Fundacji Animals Przystań Świnoujście.

Kotka jest już po zabiegu sterylizacji i gotowa, by pójść do nowego domku

Aura ma ok. 5-6 miesięcy. Jest to najspokojniejsza kotka z rodzeństwa, typ śpioszka. Nie bardzo interesuje ją dotyk człowieka, jeszcze stara się go unikać. Aura szuka odpowiedzialnego spokojnego domku.<3 Kotka jest już po zabiegu sterylizacji.

Bąbelek to ok. 5-6 miesięczny kocurek, braciszek Aury i Anki. Jest on najbardziej rozrywkowym kotkiem z całego rodzeństwa. Biega za laserkiem, bawi się sznureczkiem i jest coraz bardziej ufny w stosunku do człowieka. Jako pierwszy z rodzeństwa zaczyna mruczeć.  Bąbel jest już po kastracji, zabieg zniósł bardzo dobrze i szybko doszedł do siebie. Kocurek pięknieje, apetyt mu dopisuje. Gotowy do pójścia do nowego domku

Zobacz również

Nakleją żółte pasy. Ma być bezpieczniej

Ma być bezpieczniej na remontowanym skrzyżowaniu w Świnoujściu. Po licznych kolizjach na skrzyżowaniu ulic 11 …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.