piątek , 7 października 2022
Strona główna / Lokalne / Kolejne morskie czytanie z Grupą Morską

Kolejne morskie czytanie z Grupą Morską

Czwarte spotkanie „Morskiego czytania z Grupą Morską” odbyło się 13 grudnia 2017 r.  Przypominamy, że było to spotkanie dedykowane pacjentom, mające na celu „oderwanie” ich od szpitalnego łóżka i zrelaksowanie poprzez zaproponowanie ciekawych pozycji książkowych. Gościem Agnieszki Krawczyk była energiczna i silna kobieta – Justyna Lisiak, obecnie menadżer jednego ze świnoujskich hoteli, a niegdyś pracownik jednego z najbardziej luksusowych statków na świecie. Opowiadała o swojej miłości do morza i ludzi, o fascynującej ale też bardzo wymagającej pracy na morzu, o przyjaźniach, które ze względu na okoliczności, umacniają się i nieprzerwanie trwają. Wszyscy z ogromną ciekawością słuchaliśmy  opowieści Justyny o najbardziej wymagających klientach pływających hoteli.

Justyna Lisiak jest pasjonatką historii, szczególnie tej dotyczącej okresu panowania Piastów. Zaznaczyła, że historykiem nie jest ale tereny województwa zachodniopomorskiego skrywają wiele tajemnic, które poleca odkryć także poprzez wyjątkowe książki: „Saga o Jarlu i Piastównach” Jerzego Bohdana Rychlińskiego czy „Królową” Elżbiety Cherezińskiej. Serdecznie zachęcała do zapoznania się z tymi książkami.

Spotkanie odbyło się jak zwykle przy poczęstunku przygotowanym przez „Fajne Babki”. Nie zabrakło też życzeń szybkiego powrotu do zdrowia , a że okres szczególny to i ciepłych    radosnych świąt.

Zobacz również

P. Szefernaker: do końca tygodnia do samorządów trafi ok. 4,5 mld zł

Do końca tygodnia do samorządów trafi jedna trzecia z prawie 13,7 mld zł, czyli ok. …

6 komentarzy

  1. Trzech zatwardziałych członków byłego PZPR się wypowiedziało, którym każda inicjatywa społeczna kojarzy się od razu z wiecem wyborczym pana prezesa na 10 każdego miesiąca. To że jesteście zwolennikami PIS lub SLD nie zwalnia was z logicznego myślenia i bycia kulturalnym. Szkoda słów.

  2. Trzy komentarze ludzi którym żal, że to nie oni robią coś dla innych. Chcesz charytatywnie poświęcić swój prywatny czas dla pacjentów, to wymyśl jakąś inicjatywę i zgłoś się do Szpitala, a na pewno ci nie odmówią. Krytykować jest łatwo, tylko samemu coś zrobić już dużo trudniej. A prywatne uwagi jakiegoś pana „jurka” w stosunku do Pani Prezes, są nie na miejscu i świadczą tylko o braku kultury i zorientowania w temacie, żeby nie napisać gorzej, że o braku inteligencji.

  3. Czy szpital to prywatny folwark polityczny pani Konkolewskiej? to niesmaczne i żadne czary tego nie zmienią. Czas na lansowanie się na szpitalu ta pani ma a żeby dostać sie do specjalisty to trzeba czekać kilka miesięcy albo zapłacić grubą kasę. Nic się w tym szpitalu nie poprawia. Pracą niech ta pani zajmie a nie politykowaniem w godzinach pracy.

  4. Ale przecież o to chodzi, przyjdzie 5 osób i zaraz będzie że wielki sukces grupy morskiej, przykre- polityka kosztem chorych ludzi.. ale czego sięspodziewać

  5. Przecież to niesmaczne, jeśli już uprawiacie politykę to kosztem zdrowych ludzi

  6. Przecież to niesmaczne, jeśli uprawiacie politykę to przynajmniej kosztem zdrowych ludzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.