Strona główna / Lokalne / Narodziła się pierwsza świnoujścianka w 2018 roku!

Narodziła się pierwsza świnoujścianka w 2018 roku!

Oto Lyla, pierwsza świnoujścianka urodzona w 2018 roku.  Dziewczynka przyszła na świat 3 stycznia w naszym szpitalu. W dniu narodzin ważyła 2450 g i mierzyła 48 cm. Mama Sylwia Singh mieszka w Karsiborze. Tata Pradeep Singh pochodzi z Singapuru. Poznali się w Tajlandii, gdzie obydwoje byli na wakacjach.

W czwartek najmłodszych mieszkańców miasta i ich rodziców odwiedził w szpitalu prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz wraz ze swoim zastępca Pawłem Sujką.

– Niech córeczka dobrze wam się chowa, rośnie zdrowo i będzie prawdziwym słońcem w waszym wspólnym, szczęśliwym życiu – zwrócił się prezydent do rodziców pierwszej dziewczynki urodzonej w 2018 roku.

Lyla urodziła się jako pierwsza świnoujścianka w tym roku, ale pierwszym dzieckiem, które przyszło na świat w naszym szpitalu był Miłosz z Międzyzdrojów. Urodził się 2 stycznia, ważył 3420 g i mierzył 52 cm. To trzeci syn Pani Sylwii Koleśnik. Szczęśliwa Mama podkreśliła, że dwóch pierwszych również urodziła w świnoujskim szpitalu.  – Dobrze mi tu, jest bardzo dobra opieka – dodała. Pani Sylwii i Miłoszowi również życzę wszystkiego, co w życiu najlepsze.  Miłosz rośnij zdrowo i bądź dumą swojej Mamy.

Do dzisiejszego poranka w świnoujskim szpitalu urodziło się już 5 dzieci

Zobacz również

Wizyta francuskiej fregaty FS „Latouche-Treville” w Świnoujściu

Francuska fregata FS „Latouche-Treville” zawinęła we wtorek, 17 maja, do Portu Wojennego w Świnoujściu. Jest …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.