Strona główna / Lokalne / Na zniżki do Aquaparku. W środę rusza wydawanie kart

Na zniżki do Aquaparku. W środę rusza wydawanie kart

Dotarło kolejnych 1000 kart uprawniających do zniżek w Aquaparku  hotelu Radisson Blu.

Mieszkańcy Świnoujścia mogą je odebrać w recepcji Aquaparku: w środę (24. stycznia), czwartek ( 25. stycznia) i piątek (26. stycznia), w godzinach 11.00 – 12.00 oraz 17.00 – 18.00.

– W przypadku, gdy pula wyczerpie się, a nadal będą chętni, Pan Prezydent zdecydował o zakupie kolejnych 2,5 tysiąca kart – informuje Robert Karelus ,rzecznik prezydenta Świnoujścia .

Bezpłatne karty mogą otrzymać osoby zameldowane w Świnoujściu. Zainteresowani proszeni są o zgłaszanie się po ich odbiór z wypełnionym formularzem oraz dowodem osobistym. Formularz jest dostępny na stronie: http://balticpark-aquapark.pl/ oraz  na stronie Urzędu Miasta www.swinoujscie.pl .

Jedna karta uprawnia do zniżki cztery osoby: dwie dorosłe i dwójkę dzieci. Dodatkowo dzieci do wzrostu 1 metra mają wstęp darmowy.

Osoby zmotoryzowane, które przyjadą po kartę, informujemy, że samochody można zaparkować na parkingu hotelu Radisson Blu, wjazd od Alei Interferie. Opłata to 3 zł. brutto za każdą rozpoczętą godzinę. Przy szlabanie wjazdowym znajduje się parkometr, w którym można uiścić opłatę. Do dyspozycji jest też pracownik parkingu, który pomoże w razie potrzeby.

Na dołączonej mapce można sprawdzić, jak dojść z parkingu do Aquaparku.

BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Hanna Owczaruk Mistrzynią Polski Młodziczek

Zawodniczka Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje Hanna Owczaruk zdobyła w dniach 24-25.09.2022 r. złoty medal Mistrzostw Polski …

Jeden komentarz

  1. Można zamiast z dowodem osobistym przyjść z legitymacja szkolna?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.