Strona główna / Lokalne / Logos  z  brązową tarczą „Perspektyw” 2018

Logos  z  brązową tarczą „Perspektyw” 2018

Kilkanaście dni temu  Fundacja  Edukacyjna „Perspektywy”  przedstawiła 20. jubileuszowy  ranking  najlepszych polskich liceów i techników, które otrzymały od Kapituły zaszczytne tytuły: Złotych, Srebrnych i Brązowych Szkół 2018 roku.

Tytuły  te są opatrzone  graficznym znakiem szkolnej  tarczy, która jest potwierdzeniem  wysokiej jakości pracy liceów i techników. Głównym kryterium rankingowym w klasyfikacji szkół są  wyniki matur z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych.

W rankingu najlepszych liceów ogólnokształcących  na miejscu 354 w Polsce  i na 10 w Zachodniopomorskiem  znalazło się I Liceum  Społeczne Fundacji Logos, które otrzymało tytuł Brązowej Szkoły 2018. Jest to nasze kolejne wyróżnienie w rankingu Perspektyw : w latach 2014-15 otrzymaliśmy tytuły : Srebrnej i Brązowej Tarczy.  „Zdobycie miejsca w czołówce ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY jest dla każdego liceum i technikum zasłużonym powodem do dumy. Świadczy to przecież o dobrej atmosferze w szkole, tworzonej wspólnie przez znakomitą kadrę i ambitnych uczniów”-  tak twierdzi Kapituła Rankingu 2018.

Zobacz również

W Świnoujściu dbają o drzewa poprzez zabiegi pielęgnacyjne

Z dwóch świnoujskich pomników przyrody – dębu w Przytorze i platanu przy ulicy Bohaterów Września …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.