środa , 5 października 2022
Strona główna / Lokalne / Mają w nosie znaki drogowe. Wjeżdżają i parkują na promenadzie

Mają w nosie znaki drogowe. Wjeżdżają i parkują na promenadzie

Promenada jest wizytówką miasta. Samorząd stara się, aby dzielnica nadmorska była najbardziej reprezentacyjną częścią miasta i z podatków miasta wydaje spore pieniądze na jej utrzymanie. Remontowane są wejścia na plażę i sama promenada. Jednak nie wszyscy dbają o dobro wspólne. Są i tacy, którzy samochodem wjechaliby najchętniej do punktu handlowego – tak jak kierowca tego samochodu na zdjęciu.

Dostawcy towaru mogą wjechać na promenadę w ustalonych godzinach – rano i wieczorem. Znak jednak nie zabrania parkowania w tym miejscu. Dlatego właściciele niektórych punktów handlowych wjeżdżają na promenadę w godzinach dozwolonych i zostawiają tam swoje pojazdy.

– Straż Miejska oraz policja systematycznie sprawdzają, czy obowiązujące w tym miejscu zasady ruchu są przestrzegane i upominają bądź karzą mandatami kierowców, którzy ich nie przestrzegają – ostrzega Robert Karelus ze świnoujskiego magistratu.

Nie ma jednak możliwości, aby strażnicy, czy policjanci stali w tym miejscu przez cały dzień. Wszyscy się zgodzą, że to sami kierowcy powinni mieć świadomość, że w tym miejscu nie powinno się parkować.

Zobacz również

ZUS: termin płatności bonem turystycznym został wydłużony do 31 marca 2023 r.

Termin płatności bonem turystycznym został wydłużony z 30 września 2022 r. do 31 marca 2023 …

Jeden komentarz

  1. ale to przedstawiciel handlowy z rejestracją na W, to przecież nieustarszeni nadludzie dlaczego miliby się bać jakiejś prowincji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.