Strona główna / Lokalne / TT-Line ponownie zaprasza na rejsy na wyspę Bornholm w sezonie letnim 2018 r.

TT-Line ponownie zaprasza na rejsy na wyspę Bornholm w sezonie letnim 2018 r.

Na duńską wyspę Bornholm będzie można popłynąć z TT-Line promem pasażerskim Nils Dacke w każdą sobotę od 16 czerwca do 1 września 2018. Rejsy ze Świnoujścia umożliwią pasażerom bezpośrednie dotarcie do jednej z najpopularniejszych destynacji na Bałtyku w ciągu niespełna 6 godzin, podczas których rodziny z dziećmi mogą spędzić czas na wspólnej zabawie z piratami.

– Reaktywacja przez TT-Line bezpośredniego połączenia promowego ze Świnoujścia na Bornholm latem 2017r. ponownie ożywiła zainteresowanie tą położoną zaledwie 90 kilometrów od polskiego wybrzeża wyspą. Rozkład rejsów, jaki zaproponowaliśmy pasażerom w 2017r. został „przetestowany” i otrzymaliśmy wiele pozytywnych komentarzy od pasażerów, dla których wcześniejszy brak komunikacji ze Świnoujścia do Rønne okazał się bardzo kłopotliwy. Stąd też zdecydowaliśmy o kontynuacji rejsów na Bornholm latem 2018 r. – mówi Aneta Wencel, Dyrektor Zarządzający TT-Line Polska. Wyspa Bornholm jest atrakcyjnym celem wyjazdów na wakacyjny wypoczynek, jest idealna zarówno na familijny relaks, jak i dla osób szukających aktywnej rekreacji. Osoby pragnące wtopić się w klimat wyspy, aby w pełni skorzystać z jej uroków mogą skorzystać z bogatej i zróżnicowanej cenowo oferty domów NOVASOL (www.novasol.pl). Dla klientów NOVASOL TT-Line oferuje 25% rabatu na rejs promem na Bornholm. Bilety na Bornholm są dostępne w sprzedaży internetowej na stronie: www.ttline.com i w telefonicznym Dziale Rezerwacji pod numerem telefonu: 703 203 031. Sprzedają je też partnerskie biura podróży.

Zobacz również

Ulica Trentowskiego zamknięta do 11 grudnia

W związku z trwającymi pracami w ramach przebudowy ulicy Trentowskiego w Świnoujściu, przewidywane jest, że …

Jeden komentarz

  1. Wolę cieplejsze kierunki, np. Chorwacja i zdecydowanie bardziej rejsy jachtem, aniżeli promem czy statkiem wycieczkowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.