Strona główna / Lokalne / Spaceruj po Świnoujściu w goglach VR

Spaceruj po Świnoujściu w goglach VR

Wirtualna rzeczywistość to trend zyskujący na popularności. Jeśli chcielibyście pokazać swoim znajomym za granicą, waszą rodzinną miejscowość, możecie to zrobić używając do tego gogli VR. Wiosną ubiegłego roku bardzo dokładnie sfotografowano Świnoujście. Można oglądać wszystkie wyspy z lotu ptaka, a także poszczególne atrakcje turystyczne.

Strona www.swinoujscie360.eu wchodzi w część interaktywnego portalu łączącego wycieczki sferyczne, Video360° i zjawiskowe multimedia z najpiękniejszych zakątków regionu. Projekt jest realizowany przez Zachodniopomorską Agencję Rozwoju Turystyki.

– Wierzymy, że wirtualna rzeczywistość to przyszłość turystycznego marketingu – mówi Alina Chojnacka z Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Turystyki ZART Sp. z o.o. – Mamy nadzieję, że przyniesie to wymierne korzyści dla naszego województwa, jak i dla poszczególnych gmin i obiektów, które zdecydowały się na tę formę promocji.

 

 

 

Zobacz również

Nawet będąc na urlopie można pamiętać o Bohaterach

W Świnoujściu w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, ratownicy wodni o godzinie 17 zapalili biało-czerwone flary. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.