Strona główna / Lokalne / Potrącenie rowerzysty na ul. Wilków Morskich

Potrącenie rowerzysty na ul. Wilków Morskich

Do zdarzenia drogowego doszło na skrzyżowaniu ulic Wilków Morskich i Grunwaldzkiej. Kierująca samochodem terenowym potrąciła rowerzystę. Poszkodowany trafił do szpitala – informują kierowcy.

Do potrącenia doszło w środę około godz. 8.30. W tym miejscu często dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Kierowcy skręcając w ulicę Wilków Morskich zapominają, aby rozejrzeć się dokładnie przed przejazdem przez skrzyżowanie. W tym miejscu jest nie tylko przejście dla pieszych, ale także przejazd rowerowy.

Zobacz również

Chcą pracować na morzu. Szkolą się na promach Żeglugi Świnoujskiej

Coraz więcej uczniów ze świnoujskiej szkoły morskiej chce pracować na morzu. Zdobywanie doświadczenia rozpoczynają w …

3 komentarze

  1. Otóż nie zapominają tylko w ostatnim momencie rowerzysta może wtargnął bo tam nie ma dobrego pola widzenia ten przejazd jest beznadziejny

    • Sam jesteś beznadziejny podjeżdżasz powoli stajesz rozglądasz się i jedziesz dalej jeśli możesz proste dla normalnych kierowców i ludzi ze średnim AQ

  2. nie tyle co zapominają się rozejrzeć, tam jest bardzo słaba widoczność. Rozpędzeni rowerzyści, wjeżdżają na przejazd niezauważeni, gdyż wcześniej zasłonięci są przez drzewa. Druga sprawa to źle zaprojektowany przejazd, samochód podjeżdżając do przejazdu i zatrzymując się, nie jest w stanie nic zobaczyć. Samochód jest pod kontem, co uniemożliwia dostrzeżenie roweru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.