Strona główna / Lokalne / W tym roku powstaną cztery kolejne siłownie plenerowe

W tym roku powstaną cztery kolejne siłownie plenerowe

W ostatnich latach właśnie inwestycje rekreacyjno sportowe  były jednym z  priorytetów  miejskich inwestycji. Dzięki temu boiska sportowe mają już wszystkie szkoły podstawowe i – co ważne – mogą z nich korzystać nie tylko uczniowie, ale także dzieci spoza tych szkół, również w godzinach popołudniowych.

– Oświetlone boisko sportowe powstało również przy ulicy Białoruskiej na Warszowie. Aktualnie trwa tam drugi etap jego budowy. Place zabaw wybudowano także w obu świnoujskich parkach –Parku Zdrojowym i Parku Chopina oraz przy osiedlach mieszkaniowych między innymi przy ulicy Malczewskiego. Kolejne miejsce do rekreacji w tym roku powstanie przy ulicy Grunwaldzkiej – mówi Robert Karelus z magistratu.

Przy boiskach, placach zabaw  i nie tylko, aktualnie, funkcjonuje  6 siłowni plenerowych. W tym roku powstaną co najmniej 4 kolejne: przy boisku na Warszowie, w Karsiborze, przy boisku Orlik  oraz przy wspomnianej już ulicy Grunwaldzkiej.

Zobacz również

Erytrejczyk przez Świnoujście próbował przedostać się do Szwecji

Przebywającego nielegalnie w Polsce 23-letniego obywatela Erytrei zatrzymali 20 października w Świnoujściu funkcjonariusze z miejscowej …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.