Strona główna / Lokalne / Awaria promu Karsibór. Tworzą się kolejki

Awaria promu Karsibór. Tworzą się kolejki

Przed przeprawą promową “Karsibór” tworzą się korki. Przeprawę w tej części miasta, z powodu awarii, obsługuje tylko jeden prom. Kolejki aut oczekujących na przeprawę tworzą się zarówno na wyspie Uznam, jak i Wolin.

Nie ma za to kolejek na przeprawie w centrum miasta. Na przeprawie kursują trzy promy typu Bielik.

Z przeprawy promowej „Centrum” mogą korzystać wszystkie pojazdy, bez ograniczeń. Natomiast z przeprawy „Warszów” w ciągu dnia tylko pojazdy z rejestracją zaczynającą się od ZSW lub mające identyfikatory uprawniające do przeprawy. W godzinach nocnych od 22.00 do 4.00 przeprawa dostępna jest dla wszystkich pojazdów.

Jednocześnie przypominamy zmotoryzowanym, którzy wybierają się samochodem do Świnoujścia, że na wjeździe do miasta zamontowana jest tablica informująca o czasie oczekiwania na obu przeprawach. Długość kolejek można także sprawić w tablecie, komputerze czy telefonie komórkowym z dostępem do Internetu na stronie http://przeprawa.swi.pl/

Zobacz również

Groźna kolizja na Zalewie Szczecińskim. Statek dopłynął do Świnoujścia z rozprutym kadłubem

100-metrowy drobnicowiec wpłynął na Zalewie Szczecińskim na element bramy torowej. Ma rozpruty kadłub. Urząd Morski …

2 komentarze

  1. Co mi po tym ze sprawdzę czas oczekiwania na tablicy jak i tak muszę czekać na wjazd, bez sensu, przecież się nie cofnę…

  2. Ale przecież promy Karsibór są cztery: Karsibór 1, Karsibór 2, Karsibór 3 i Karsibór 4. I na tyle promów są przeznaczane środki.
    Jak to jest zatem, że awaria jednego redukuje ich liczbę do 1?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.