Strona główna / Lokalne / Awaria promu Karsibór. Tworzą się kolejki

Awaria promu Karsibór. Tworzą się kolejki

Przed przeprawą promową „Karsibór” tworzą się korki. Przeprawę w tej części miasta, z powodu awarii, obsługuje tylko jeden prom. Kolejki aut oczekujących na przeprawę tworzą się zarówno na wyspie Uznam, jak i Wolin.

Nie ma za to kolejek na przeprawie w centrum miasta. Na przeprawie kursują trzy promy typu Bielik.

Z przeprawy promowej „Centrum” mogą korzystać wszystkie pojazdy, bez ograniczeń. Natomiast z przeprawy „Warszów” w ciągu dnia tylko pojazdy z rejestracją zaczynającą się od ZSW lub mające identyfikatory uprawniające do przeprawy. W godzinach nocnych od 22.00 do 4.00 przeprawa dostępna jest dla wszystkich pojazdów.

Jednocześnie przypominamy zmotoryzowanym, którzy wybierają się samochodem do Świnoujścia, że na wjeździe do miasta zamontowana jest tablica informująca o czasie oczekiwania na obu przeprawach. Długość kolejek można także sprawić w tablecie, komputerze czy telefonie komórkowym z dostępem do Internetu na stronie http://przeprawa.swi.pl/

Zobacz również

Ostrzeżenie przed silnymi opadami deszczu

Dziś 1 lipca od godziny 13.00 do 22.00 prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć …

2 komentarze

  1. Co mi po tym ze sprawdzę czas oczekiwania na tablicy jak i tak muszę czekać na wjazd, bez sensu, przecież się nie cofnę…

  2. Ale przecież promy Karsibór są cztery: Karsibór 1, Karsibór 2, Karsibór 3 i Karsibór 4. I na tyle promów są przeznaczane środki.
    Jak to jest zatem, że awaria jednego redukuje ich liczbę do 1?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.