Strona główna / Lokalne / Kolejne odwołanie do Krajowej Izby Odwoławczej

Kolejne odwołanie do Krajowej Izby Odwoławczej

Przesuwa się podpisanie umowy z wykonawcą tunelu w Świnoujściu.  Konsorcjum firm Toto S.p.A. Construzioni Generali wraz z ICM S.p.A. w dniu 3 kwietnia złożyło do Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie od czynności Komisji Przetargowej. Odwołanie dotyczy odtajnienia informacji zastrzeżonych przez oferenta. KIO ma dwa tygodnie na podjęcie decyzji w tej sprawie. 

Stała przeprawa w Świnoujściu ma połączyć wyspy Uznam i Wolin zastępując istniejące przeprawy promowe, będzie to tunel drążonym w korytarzu północnym. Całkowita długość inwestycji wyniesie około 3,4 kilometra, w tym 1,44 kilometra jednorurowego tunelu drążonego, który zostanie wykonany w technologii tarczy drążonej TBM (ang. Tunnel Boring Machine). Średnica wewnętrzna tunelu będzie wynosić 12 metrów, zostanie w nim wykonana dwukierunkowa jezdnia z pasami ruchu o szerokości 3,5 m., poniżej jezdni powstanie również tunel ewakuacyjny.

 

Zobacz również

Meklemburgia zamknięta na jednodniowych turystów. Czy można przejechać tranzytem?

Meklemburgia Pomorze-Przednie wciąż zamknięta dla turystów jednodniowych. Premier Landu utrzymała dotychczasowe restrykcje. Sprawę komentuje prezydent …

2 komentarze

  1. Anioł Stróż do 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Mam dla szanownego pana, w ramach promocji, bezpłatne leczenie w postaci lewatywy – trzy razy dziennie, przez tydzień. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

  2. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    I bardzo dobrze, bo tunel jest od frajerów dla frajerów.
    Żeby nigdy ten tunel nie powstał, bo to zakała dla Świnoujścia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.