Strona główna / Lokalne / Uwaga w poniedziałek! Policja zapowiada kaskadowy pomiar prędkości

Uwaga w poniedziałek! Policja zapowiada kaskadowy pomiar prędkości

Przed nami kolejne piękne, wiosenne dni. Wielu z nas wyruszy zapewne w podróż aby spędzić ten czas na łonie natury albo w towarzystwie znajomych. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich podróżujących po naszym województwie policjanci będą kontrolować czy przestrzegamy przepisów ruchu drogowego a w szczególności czy jedziemy z dozwoloną prędkością.

– Wzmożone działania  kontrolno-prewencyjne pn. KASKADOWY POMIAR PRĘDKOŚCI prowadzone będą w poniedziałek 16 kwietnia  na terenie całego województwa. Funkcjonariusze będą obecni na drogach krajowych w województwie, do których zostaną skierowane maksymalne siły ruchu drogowego. Nie tylko policjanci z ruchu drogowego będą dbali o nasze bezpieczeństwo, wspierać ich będą także  policjanci z innych pionów Policji – informuje podkom. Anna Gembala.

W trakcie służby pełnionej na drodze  policjanci będą dokonywali pomiarów prędkości kierujących w sposób statyczny na wyznaczonych punktach pomiarowych jak i w sposób dynamiczny przy pomocy radiowozów wyposażonych w wideorejestratory.
Jedźmy zatem ostrożnie nasze bezpieczeństwo jest najważniejsze.

 

 

Zobacz również

Komu przysługuje dodatek elektryczny. Wniosek do pobrania

Dodatek elektryczny przysługuje odbiorcy energii elektrycznej w gospodarstwie domowym w przypadku gdy główne źródło ogrzewania …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.