Strona główna / Lokalne / Wygrana trampkarzy AP Baltica

Wygrana trampkarzy AP Baltica

W sobotę (02.06), na płycie trawiastej Stadionu Miejskiego OSiR, przy ul. Matejki 22 w Świnoujściu, drużyna Trampkarzy AP Baltica rozegrała mecz ligowy w ramach rozgrywek ZZPN z Kotwicą Kołobrzeg. To wyrównane i zacięte spotkanie obfitowało w dużą liczbę sytuacji bramkowych, fundując kibicom wielkie piłkarskie emocje. Szybkie tempo gry i akcje przenoszone z jednej bramki pod drugą to obraz gry tego spotkania. Pierwszą bramkę zdobyła AP Baltica, jednak kilka minut później goście zdołali wyrównać. Rysująca się przewaga gospodarzy w drugiej połowie doprowadziła do strzelenia zwycięskiej bramki w ostatnich sekundach meczu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla AP Baltica.

Wypadek samochodowy, nagła strata bliskiej osoby, ciężka choroba, pożar, bankructwo firmy może wywołać poważny kryzys …