Strona główna / Lokalne / Dopalacze znowu pojawiły się w regionie. Najmłodsza ofiara ma 16 lat

Dopalacze znowu pojawiły się w regionie. Najmłodsza ofiara ma 16 lat

Główny Inspektor Sanitarny ostrzega przed zażywaniem substancji psychoaktywnych nieznanego pochodzenia. W regionie zatruło się nimi aż trzynaście osób.

Policjanci zatrzymali już mężczyznę podejrzanego o rozprowadzanie środków psychoaktywnych, lecz w ciąż nie wiadomo, czy nieznana substancja znajduje się ciągle w obrocie.

Jak ustaliło gryfickie.info jeszcze około godziny 13.30 zespół pogotowia ratunkowego zabierał z Trzebiatowa kolejną osobą z objawami zatrucia substancją psychoaktywną. Stan kobiety w trakcie transportu pogorszył się na tyle, że konieczne było wezwanie karetki reanimacyjnej. Chora została przetransportowana do szpitala w Szczecinie. W sumie to trzynasta ofiara zatrucia dopalaczami. Aktualnie w szpitalu w Gryficach przebywa siedem osób. Z tego część na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej. Trzy osoby są hospitalizowane w szpitalu w Kołobrzegu. Jedna z kobieta została przetransportowana śmigłowcem do Słupska. Stan trzech chorych jest bardzo ciężki. Godziny zdecydują o ich losie. Najmłodsza z zatrutych osób miała 16 lat najstarsza 30.

 

Zobacz również

Wiemy do kiedy będzie zamknięty przejazd kolejowy na ul. Barlickiego

Od kilku dni zamknięty jest przejazd kolejowo – drogowy ul. Barlickiego przy ul. Ludzi Morza. …

Jeden komentarz

  1. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Naturalna selekcja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.