Strona główna / Lokalne / Zawodnicy Floty wznowili zajęcia po przerwie

Zawodnicy Floty wznowili zajęcia po przerwie

Pierwszy zespół Floty wznowił zajęcia. Uczestniczyło w nim 15 zawodników, w tym Marek Niewiada, Damian Staniszewski, Tomasz Maślak, Damian Mosiądz oraz przybyły z nim na testy, również z Łobza, Tomasz Rokosz.

– Nie interesuje mnie nic innego jak awans, tego oczekują od nas władze miasta, tego oczekują kibice – powiedział trener Jerzy Rot.

Zaznaczył jednak, że nie może być już takich sytuacji, że w treningach uczestniczyć będzie sześciu zawodników, nie możemy też tracić aż tylu bramek. Na wzór podał reprezentację Chorwacji, której zawodnicy wczoraj na początku meczu zdawali się słaniać na nogach po wyczerpujących meczach z dogrywkami, a potem w kolejnej dogrywce zabiegali młodych Anglików i nie chcieli schodzić z boiska.

– Takiej postawy od was oczekuję – powiedział Rot – a komu to nie odpowiada – na siłę nie trzymam.

Źródło: MKS Flota Świnoujście

Foto: Piotr Dworakowski

 

 

 

Zobacz również

Krzysztof Bosak, Dobromir Sośnierz oraz Michał Urbaniak w Świnoujściu

W Świnoujściu rozpoczyna się cykl wydarzeń organizowanych przez Konfederację: Wakacje z Konfederacją! W tę sobotę …

Jeden komentarz

  1. Ja myślałem że piłkarze grają przede wszystkim dla kibiców a władze miasta mają drużynę wspierać. Ale jak czytam wytyczne trenera to wygląda że jest dokładnie odwrotnie i pewnie dlatego z Flotą jest jak jest. Panie trenerze niech Pan zmieni priorytety, wtedy może przyjdą sukcesy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.