Strona główna / Lokalne / Spotkanie dla firm z branży stoczniowej

Spotkanie dla firm z branży stoczniowej

W najbliższy czwartek i piątek odbędą się spotkania informacyjne dotyczące pozyskiwania funduszy europejskich pt. „Wsparcie Województwa Zachodniopomorskiego dla branży stoczniowej”. Spotkania skierowane są także do średnich i małych firm z branży stoczniowej.

Wśród poruszanych tematów znajdzie się dofinansowanie usług doradczych i rozwojowych dla sektora stoczniowego, poręczenia kredytów, leasingów i wadiów przetargowych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z sektora stoczniowego, a także aplikowanie w ramach Działania 1.5 Inwestycje – przedsiębiorstw wspierające rozwój regionalnych oraz inteligentnych specjalizacji oraz projekty przedsiębiorstw zakładające rozwój innowacyjności i konkurencyjności przemysłu stoczniowego.

Pierwsze ze spotkań odbędzie się w Szczecinie, 9 sierpnia o godz. 10.00 w siedzibie Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego w sali 7/8, ul. Mickiewicza 41, 70-383 Szczecin.

Drugie spotkanie odbędzie się w Świnoujściu, 10 sierpnia również o godz. 10.00 w Miejskim Domu Kultury w Sali Kameralnej, II piętro, p. 315, ul. Wojska Polskiego 1/1, 72-600 Świnoujście

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres justynajarosz@wzp.pl do – odpowiednio – 7 i 8 sierpnia.

Spotkania mają charakter otwarty.

Zobacz również

Pumptrack przy ul. Grunwaldzkiej już oświetlony 

Szybko zapadający zmrok utrudniał korzystanie z pumptrucka przy ulicy Grunwaldzkiej. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.