Strona główna / Lokalne / Nowa toaleta powstaje na końcu ulicy Uzdrowiskowej

Nowa toaleta powstaje na końcu ulicy Uzdrowiskowej

Widać już zarys długo wyczekiwanej toalety na końcu ulicy Uzdrowiskowej. Będą mogli z niej korzystać plażowicze i spacerowicze narzekający na brak publicznego szaletu w tej części dzielnicy uzdrowiskowej.

Aktualnie w Świnoujściu znajduje się 36 publicznych toalet. Spośród wszystkich publicznych toalet 24 są bezpłatne; 11 to toalety całodobowe. W ostatnich latach, w mieście powstało 5 nowych publicznych toalet.

W sezonie letnim, w okresie od czerwca do września, dodatkowo uruchamianych jest 15 toalet mobilnych. W okresie jesienno-zimowym są one likwidowane, ponieważ nie są przystosowane chociażby do niskich temperatur.

Roczny koszt ich utrzymania wynosi około 300 tys. złotych.

Oczywiście każdy może skorzystać z toalet w urzędzie miasta, czy innych instytucjach użyteczności publicznej, chociaż oczywiście szybciej i bliżej można  skorzystać z jednej z toalet stałych przy wejściach na plażę, którymi administruje OSiR Wyspiarz.

Zobacz również

Uwaga! Silny wiatr w strefie brzegowej

Na podstawie ostrzeżenia meteorologicznego przekazanego przez IMGW w Gdyni, Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Szczecinie …

Jeden komentarz

  1. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Publiczne toalety są dla frajerów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.