Strona główna / Lokalne / Kto ubiega się o fotel burmistrza Międzyzdrojów?

Kto ubiega się o fotel burmistrza Międzyzdrojów?

– To moja ostatnia kadencja, nie będę startował – ogłosił jednoznacznie burmistrz Leszek Dorosz. Ta jasna deklaracja otwiera giełdę nazwisk potencjalnych kandydatów na międzyzdrojskim samorządowym rynku. Samorządowiec zamierza po wyborach wyprowadzić do Wisły i zająć się prowadzeniem własnej lub wspólnej z żoną działalności gospodarczej.

Wiadomo, że Jan Magda, Przewodniczący Rady Miejskiej zdecydował się ubiegać o urząd Burmistrza Międzyzdrojów. W rozmowie z portalem kamienskie.info kandydat potwierdził, iż jego komitet dopełnił niezbędnych formalności, a za kilka dni oficjalnie ogłosi program wyborczy oraz przedstawi kandydatów do rady. Wiemy również, że komitet wystawi kandydatów do rady we wszystkich okręgach jednomandatowych.

Źródło: kamienskie.info

Zobacz również

Komu przysługuje dodatek elektryczny. Wniosek do pobrania

Dodatek elektryczny przysługuje odbiorcy energii elektrycznej w gospodarstwie domowym w przypadku gdy główne źródło ogrzewania …

2 komentarze

  1. Kiedy Rada Miasta zmieni zbujnicką uchwałę nr XIX/184/16 Rady Miejskiej w Międzyzdrojach z dnia 3 marca 2016 roku w sprawie ustalenia strefy płatnego parkowania i zaprzestanie krojenia za parkowanie w sobotę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.