Strona główna / Lokalne / Brudna kampania SLD cz. 1. Sympatycy Joanny Agatowskiej  kradną gazety z najnowszym sondażem Kronik Portowych

Brudna kampania SLD cz. 1. Sympatycy Joanny Agatowskiej  kradną gazety z najnowszym sondażem Kronik Portowych

W piątek, do ponad 70 punktów na terenie Świnoujścia trafiło najnowsze wydanie Kronik Portowych. Wszakże okres przedwyborczy jest gorący, podnieśliśmy nakład do 8.000 egzemplarzy. Jak się później okazało, do była mądra decyzja.

Wśród naszych Czytelników są zwolennicy niemal wszystkich ugrupowań politycznych naszego miasta, także sympatycy Joanny Agatowskiej.

Kandydatka z listy SLD Lewica Razem nie wypadła dobrze w najnowszym sondażu Kronik Portowych.

Jej zwolennicy zamiast walczyć o głosy, postanowili sabotować i wyborczą na kilkanaście godzin przed ciszą wyborczą, zaangażowali się w brudną kampanię.

Zabierali po kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt egzemplarzy gazety jednocześnie. Prawda nie wyszłaby na jaw, gdyby nie to, że pochwalili się tym na super tajnym profilu grupy, zamieszczając zdjęcia pustych stojaków.

– Czyżby ktoś mnie ubiegł? W Stodole stojak już pusty – napisał jeden z sympatyków Joanny Agatowskiej. – Tak, mój ojciec był o 7 rano i zabrał dużą część – odpowiedział mu inny.

Podobny los spotyka broszury ze spisem zrealizowanych inwestycji wydane przez Urząd Miasta na zakończenie 4-letniej kadencji. Wydawnictwo znika z klatek schodowych w błyskawicznym tempie.

Na szczęście, przed południem dowieźliśmy drugą transzę gazet, aby uzupełnić braki – gazety nie powinno zabraknąć dla nikogo. Jednak, gdyby ktoś z naszych Czytelników nie dostał już dzisiejszej gazety, zachęcamy do lektury w Internecie. O brudnej kampanii napiszemy dzisiaj więcej.

Wersję elektroniczną gazety można przeczytać tutaj:

Zobacz również

Spotkanie z posłem Dariuszem Wieczorkiem. Będzie można porozmawiać także o elektromobilności

Mieszkańcy Świnoujścia będą mogli w najbliższy poniedziałek spotkać się z posłem Nowej Lewicy Dariuszem Wieczorkiem. …

15 komentarzy

 1. Jak można ukraść coś, co jest za darmo?
  To tak, jak zgwałcić prostytutkę…

 2. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

  Jest na to dowód, czy tylko insynuacje?

 3. Dziś wziąłem sobie rano kilka sztuk z piekarni. Czy to czyni ze mnie członka tajnej grupy, która chce uprzykrzyć życie naszemu Słońcu Świnoujścia?

 4. Prymitywna metoda propagandy politycznej Agatowskiej to obiecanki finansowe. Kiełbasa wyborcza dla ludzi z Modrzejewskiej. Gdyby ta Pani została prezydentem to inwestycje by padły.

 5. Chwyt poniżej pasa ale nisko upadliście całe Sld

 6. Ale frajestwo Agatowska boicie się przegranej?

 7. Dlaczego podnieśliście liczbę nakładu? Rozumiem że mieliście mega nius- sondaż niekorzystny dla Agatowskiej? Naprawdę gazecie wydaje się że agatowskie trolle biegają po mieście kradnąc Kroniki? Ehh, fantaści

 8. No ja nie wiem o co tej kobiecinie chodzi? Przecież Agatowska wygrała wszystkie sondaże z jej udziałem i na jej temat, oprócz Kronik Portowych. Pani Agatowska trzeba się starać by WYGRAĆ JESZCZE PRZY URNIE WYBORCZEJ 21.10. I MIASTO JEST NA NOWO SLD!

 9. Jaki kubel dlamnie to wyglada na prawde. Ten portal jak narazie nie zostal zlapany na sciemnianiu …

 10. Jak to Świnoujściu, miescie cwaniaków

 11. Brudna kampania swinoujskie info część już nie wiem która, tyle tego było.

 12. Ale wstyd!!!!!!! Ale zal a mialem na nich glosowac dobrze ze Panstwo dotarliscie do tych faktow … Brak mi slow opisujacych poziom.

  • Proszę nie czytać tego szmatlawca znając życie prezydent miasta im zapłacił żeby oczernili p. Agatowska na oczach miasta bo boi się że straci posadę, nazwisko oraz dobry pieniądz!!!

 13. Hahabhahw… Wy już nie wiecie co pisać. Kubeł czego jeszcze wylejecie na tą kobiete ?

 14. Hahabhahw… Wy już nie wiecie co pisać. Kubełczego jeszcze wylejecie na tą kobiete ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.