Strona główna / Lokalne / Joanna Agatowska: Nie było uroczystej sesji 11 listopada

Joanna Agatowska: Nie było uroczystej sesji 11 listopada

Co roku, podczas uroczystości niepodległościowych, zwoływana jest uroczysta sesji rady. Ta była organizowana zazwyczaj na placu Słowiańskim. W tym roku, pomimo że sesja była wpisana w harmonogram, jednak nie odbyła się.

Do sprawy wrócono podczas przegłosowywania harmonogramu przyszłorocznych sesji. Radna Joanna Agatowska (SLD) zauważyła, że 11 listopada przewodniczący ówczesnej rady zapomniał najwyraźniej o tym terminie. Szybko jednak wytłumaczono, że był wówczas na urlopie. W takim wypadku zwołaniem sesji powinni zając się wiceprzewodniczący.

Radni przez chwilę dyskutowali o sposobie organizacji takiej sesji, padały nawet propozycje, aby zrezygnować z tej daty. Ostatecznie podjęto decyzję, że sesja odbędzie się, a na barkach przewodniczącej rady będzie nadanie jej odpowiedniego charakteru w podniosłej formule.

Zobacz również

V zawody II edycji „Świnoujskie Czwartki Lekkoatletyczne”

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” organizator zawodów w ramach „Świnoujskich Czwartków Lekkoatletycznych” otworzył ich rundę …

2 komentarze

  1. nawet nie zauważyłem, że nie była sesji. A co to musi? Czy taka sesja jest konieczna do świętowania? Osobiście uważam, że nie.

  2. wstyd dla PO tak właśnie świętują demokrację

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.