Strona główna / Lokalne / Joanna Agatowska: Nie było uroczystej sesji 11 listopada

Joanna Agatowska: Nie było uroczystej sesji 11 listopada

Co roku, podczas uroczystości niepodległościowych, zwoływana jest uroczysta sesji rady. Ta była organizowana zazwyczaj na placu Słowiańskim. W tym roku, pomimo że sesja była wpisana w harmonogram, jednak nie odbyła się.

Do sprawy wrócono podczas przegłosowywania harmonogramu przyszłorocznych sesji. Radna Joanna Agatowska (SLD) zauważyła, że 11 listopada przewodniczący ówczesnej rady zapomniał najwyraźniej o tym terminie. Szybko jednak wytłumaczono, że był wówczas na urlopie. W takim wypadku zwołaniem sesji powinni zając się wiceprzewodniczący.

Radni przez chwilę dyskutowali o sposobie organizacji takiej sesji, padały nawet propozycje, aby zrezygnować z tej daty. Ostatecznie podjęto decyzję, że sesja odbędzie się, a na barkach przewodniczącej rady będzie nadanie jej odpowiedniego charakteru w podniosłej formule.

Zobacz również

„Ryczałt jako forma opodatkowania po 1 stycznia 2022 roku” – szkolenie dla przedsiębiorców

Centrum Usługowo- Doradcze Euroregionu Pomerania w Świnoujściu zaprasza Państwa do udziału w kolejnym seminarium  online …

2 komentarze

  1. nawet nie zauważyłem, że nie była sesji. A co to musi? Czy taka sesja jest konieczna do świętowania? Osobiście uważam, że nie.

  2. wstyd dla PO tak właśnie świętują demokrację

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.