Strona główna / Lokalne / Pomysł na ferie. Weź udział w warsztatach dziennikarskich

Pomysł na ferie. Weź udział w warsztatach dziennikarskich

Od pierwszego dnia ferii zimowych, rozpoczną się warsztaty dla młodzieży, która nie tylko chce poprawić swoją umiejętność posługiwania się językiem polskim, ale też – być może – związać swoją przyszłość z dziennikarstwem.

Słowo dużo waży. Zwłaszcza słowo dziennikarza, jeżeli chce być rzetelny, merytoryczny, interesujący. Słowo wymaga szacunku. Tym bardziej jeśli przekazuje prawdziwą informację, istotną treść. Słowo zawsze zostaje, należy więc dbać o jego najwyższą jakość. Zapraszamy na warsztaty dziennikarskie z Michałem Taciakiem, redaktorem naczelnym magazynu „Wyspy”. To warsztaty ze słowem w roli głównej, zabawa słowem, ale całkiem na poważnie – wszak zwieńczeniem będzie gazeta współtworzona przez uczestników. Prawdziwa gazeta!

Zapisy trwają pod nr tel 91 327 87 64. Warsztaty skierowane dla młodzieży szkół średnich.

Pierwsze spotkanie warsztatowe rozpocznie się w poniedziałek 28 stycznia o godz. 10.00 w sali nr 311 (II piętro), w budynku głównym MDK, przy ul. Wojska Polskiego 1/1.

Zobacz również

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem w Zachodniopomorskiem. W północnych częściach regionu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.