Strona główna / Kultura / Nasz patronat. Jam Session już 16 lutego. Zobacz logo!

Nasz patronat. Jam Session już 16 lutego. Zobacz logo!

Do 16 lutego mamy jeszcze chwilę, lecz w kuluarach pierwszego JAM SESSION prace idą pełną parą.  Na łamach ostatnich Kronik Portowych przedstawionych zostało nam 10-ciu muzyków, którzy przybędą na to wydarzenie.

Wczoraj pokazane zostało oficjalne logo JAM SESSION, które Państwu przedstawiamy. Organizatorzy wierzą, że to będzie wydarzenie powtarzalne, a zatem identyfikacja wizualna jak najbardziej na miejscu. Zapytaliśmy, dlaczego właśnie taki logotyp stał się grafiką JAM Session?

„Kolor nawiązuje do wody. Linia falista ma dwa skojarzenia, tj. jako fala morska, ale i jako fala dźwiękowa. Koło jest symbolem ciągłości. Muzyka na Jam Session jest ciągła, zmieniają się muzycy, ale muzyka gra… Miało być prosto, czytelnie i w nawiązaniu do miasta, w którym jesteśmy.” – mówi Kamil Pyclik- współorganizator wydarzenia.Organizatorzy zapraszają do kontaktu firmy/osoby, które chcą wesprzeć jako sponsor, partner to wydarzenie kulturalne.

Kontakt:

  • Kawiarnia Tango Passion Cafe Club
  • Ul. 11-go Listopada 10
  • Świnoujście
  • Tel.: 721 451 721

Zobacz również

Lady Pank wystąpi 14 sierpnia w Świnoujściu

Lady Pank w Świnoujściu! Usłysz na żywo: “Zawsze Tam Gdzie Ty”, “Kryzysowa narzeczona” czy “Tańcz głupia, tańcz”. Jest tylko jeden zespół w Polsce, który staje na wysokości zadania w nawet najbardziej …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.