Strona główna / Lokalne / Parking jest, ale wjechać na niego nie można

Parking jest, ale wjechać na niego nie można

Bezpłatny parking pomiędzy ulicami Bema i Dąbrowskiego został ostatnio wydzierżawiony prywatnej firmie. Ta zamierza w tym miejscu wybudować parking wielopoziomowy. Chociaż inwestor zapewnił, że do czasu budowy nowego, kierowcy nie będą płacić za parkowanie, to wjechać na teren nie można, bo plac jest otoczony słupkami.

Jak czytamy w oświadczeniu, inwestor ogrodził teren, aby wyegzekwować obowiązującą na terenie parkingu organizację ruchu. Jak widać, zrobił to tak skutecznie, że zaparkować teraz nie może nikt. Kierowcy pozostawiają zatem auta na okolicznych osiedlach lub parkują nie zawsze zgodnie z przepisami. Z tego miejsca korzystają głównie pacjenci pobliskiej przychodni zdrowia. W ciągu 2 lat prywatna firma planuje wybudować parking wielopoziomowy, na który będzie składało się 5 kondygnacji z łączną liczbą 120 miejsc parkingowych.

Zobacz również

Jutro kasowniki w autobusach będą wyłączne

Obchodzony co roku 22 września Dzień bez Samochodu wieńczy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Dlatego w …

2 komentarze

  1. Mało wejdzie aut

  2. Proste,ogrodzili i chcieli zarobić na opłatach nie udało się bo zrobił się szum to po złości zagrodzili żeby nikt nie wjechał.Na tej dzierżawie to się chyba Pan Prezydent pośliznął bo takie zagrywki się na pewno mieszkańcom nie podobają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.