Strona główna / Lokalne / Koncert Luigi Pagano w Tango Passion Cafe Club

Koncert Luigi Pagano w Tango Passion Cafe Club

Grał z Paulem McCartneyem, występował z największymi gwiazdami kina, koncertował na całym świecie. Do Polski sprowadziła go… miłość.

Pochodzi z Neapolu i ma w sobie wszystko to, czego oczekiwalibyście po Włochu – radość, energię, otwartość. Luigi Pagano mówi, że jego serce wypełnia przede wszystkim miłość do poznanej 20 lat temu żony, Agnieszki i muzyka. To miłość sprowadziła go do Polski, a on sprowadził do Polski swoją muzykę. Gra na gitarze akustycznej i śpiewa. Uwielbia standardy z przyjemnością sięga po światowe klasyki.  Polakom przybliża światowe standardy oraz włoskie – mniej lub bardziej znane – przeboje. Robi to m.in. występując gościnnie w programie “Jaka to melodia”, ,,Sprawa dla reportera,, , ,,Wielki test,,

Luigi Pagano – neapolitański artysta, muzyk, wokalista, kompozytor i autor tekstów prezentuje zróżnicowany repertuar , który zyskał ogromną popularność i sympatię dzięki koncertom granym zawsze na żywo. Live Concert to Luigi Pagano Trio. W programie koncertu muzyka autorska Luigiego, przeniknięta niezwykle ekspresyjną, hiszpańską nutą oraz włoskie przeboje. Luigi to niesamowita energia, głęboki, przyprawiający o dreszcze vocal, namiętne hiszpańsko-włoskie nuty, klasa i styl. To Artysta, który porywa publiczność i na długo pozostaje w jej pamięci.

 

Luigi Pagano Trio zagra koncert:

„My Gipsy Soul”

wystąpią :

Luigi Pagano (wokal, gitara akustyczna, harmonijka),

Arkadiusz Bolesta (inst. perkus. cajon),

Mirek Trębski (gitara basowa).

Zobacz również

Plac budowy tunelu jest porządkowany

Na wyspie Wolin, wokół stacji Trafo TK2 wykonywana jest mała architektura, między innymi ogrodzenie budynku. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.