Strona główna / Lokalne / Miał prawo jazdy z Kalifornii, tyle że podrobione. Do Szwecji nie dojechał

Miał prawo jazdy z Kalifornii, tyle że podrobione. Do Szwecji nie dojechał

Fałszywym kalifornijskim prawem jazdy posłużył się 38-letni Polak, którego przed wjazdem na prom skontrolowali w Świnoujściu funkcjonariusze Straży Granicznej. Mężczyzna nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów, a podrobiony dokument miał pozwolić mu dojechać do Szwecji.

Do zdarzenia doszło 19 lutego, kiedy to patrol strażników granicznych zatrzymał samochód 38-latka do kontroli drogowej. Mieszkaniec woj. mazowieckiego miał zamiar wjechać na prom udający się do Szwecji. Funkcjonariusze od razu nabrali podejrzeń, że amerykańskie prawo jazdy okazane przez kierowcę może być podrobione. Potwierdziła to szczegółowa analiza dokumentu. Jak ustalono, 38-letni mieszkaniec woj. mazowieckiego nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów. Został zatrzymany pod zarzutem posługiwania się fałszywym dokumentem. Mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze grzywny.

Zobacz również

Zdarzenie w porcie. 36-latek potrzebował pomocy medyków

Świnoujscy strażacy pomagali przeniesieniu pacjenta po karetki pogotowia. Ratownicy medyczni zostali wezwani do świnoujskiego portu. …

Jeden komentarz

  1. 𝑻𝒓𝒚𝒍𝒊𝒐𝒏𝒐𝒘𝒚 𝑷𝒂𝒔𝒂𝒛̇𝒆𝒓

    Ale miał….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.