Strona główna / Lokalne / Szkoła średnia….. i co dalej? Warsztaty rozwojowe dla młodzieży w hotelu Trzy Wyspy

Szkoła średnia….. i co dalej? Warsztaty rozwojowe dla młodzieży w hotelu Trzy Wyspy

26 lutego 2019 r. grupa uczniów z klasy III w zawodzie technik hotelarstwa uczestniczyła w warsztatach rozwojowych pt. Szkoła średnia i co dalej.  Zajęcia przeprowadziła Pani Agnieszka Drzewiecka HR Manager w hotelu Trzy Wyspy , a zarazem coach i trener w zakresie kariery, komunikacji i wspierania kompetencji liderskich. Warsztaty miały na celu umożliwienie uczniom podjęcie decyzji w zakresie osobistego rozwoju zawodowego.

Podczas zajęć udali się w podróż w kierunku zmian i przyjrzeli się temu co jest obecnie a także temu co mogło by być. Odkryli ważne dla siebie wartości, wykreowali wizję przyszłości, zdefiniowali swoje ambitne i realne do osiągnięcia cele, mieli szansę zaplanować swój pierwszy krok do niego.
Zajęcia umożliwiły uczestnikom przyjrzeć się, czy ich obawy w dążeniu do celu są zasadne i czy obrana wcześniej droga jest dla nich atrakcyjna i godna poświęcenia. Razem z trenerem poszukiwali zasobów i motywacji do działania w kierunku podjęcia pracy zawodowej lub dalszej edukacji.
Warsztaty były okazją do wspólnych inspiracji, a praca w grupie wspierała odważne decyzje.

Wielkie podziękowania kierujemy do Dyrekcji Hotelu Trzy Wyspy a w szczególności do wieloletniej doświadczonej Pani Agnieszki Drzewieckiej – HR Managera hotelu Trzy Wyspy, która w miłej i przyjaznej atmosferze poprowadziła bardzo ciekawe i inspirujące zajęcia z młodzieżą.

Anna Kazana-Komarek/CEZIT

Zobacz również

Budowa tunelu pod Świną jest na ukończeniu, zostało niewiele prac

Budowa tunelu pod Świną jest na ukończeniu, zostało niewiele prac – powiedziała w czwartek Julita …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.