Strona główna / Lokalne / Barlickiego. Załatajcie tę dziurę zanim dojdzie do tragedii

Barlickiego. Załatajcie tę dziurę zanim dojdzie do tragedii

Chociaż tegoroczna zima nie była sroga, to ulica Barlickiego jest podziurawiona jak ser szwajcarski. Zniszczony jest nie tylko skraj jezdni, ale wielkie wyrwy są na środku ulicy.

– Jechałem tą drogą, z naprzeciwka jechała ciężarówka. Kierowca chcąc ominąć wyrwę, szarpnął za kierownicę. Miałem duszę na ramieniu, bo nie jechał przepisową prędkością. Tu jest naprawdę niebezpiecznie. Powinno naprawić się tymczasowo tę nawierzchnię – uważa jeden z kierowców.

 

Zobacz również

Protest w Świnoujściu. Złożyły znicze przed kościołem i biurem poselskim posła PiS. Zobacz zdjęcia!

Takiego protestu w Świnoujściu dawno nie było. Około 2 godziny trwała manifestacja w Świnoujściu, wzięło …

Jeden komentarz

  1. Osternothafen

    Ul. Barlickiego od zjazdu z wiaduktu do Wolińskiej wyjeżdżają i dojeżdżają ciężarówki z Portu Handlowego, za wiaduktem jest duży parking dla tych pojazdów. Miasto niestety by wyeliminować kolejki tych pojazdów oczekujących na wjazd do Bunge ul. Bunkrową zgodziło się na ruch tych pojazdów całkowicie nie przygotowaną do takich obciążeń ul. Barlickiego będącą niczym innym niż poniemiecką drogą 111. Miasto przed budową Bunge i Gazoportu położyło nową warstwę masy bitumicznej na prostym odcinku od skrzyżowania z Wolińską do pierwszego przejazdu kolejowego od strony Przytoru ale bez przygotowania podłoża do takich nacisków. Ten odcinek po remoncie też już zapada się i powstają dużę pęknięcia.Dziura na zdjęciu czytelnika powstała w miejscu niedawnego, nieudolnego poszerzenia tej ulicy przy skrzyżowaniu z ul. Ku Morzu. Niestety fuszerka szybko się pojawiła i ujawniła kolejne nie przygotowanie podłoża ulicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.