Strona główna / Lokalne / Dwie szkoły zakończyły strajk w Świnoujściu

Dwie szkoły zakończyły strajk w Świnoujściu

W poniedziałek strajk zakończyli nauczyciele w Zespole Szkół Morskich w Świnoujściu, a w piątek nauczyciele z Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki.

Zespół Szkół Morskich im. inż. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Świnoujściu jest placówką, która kształci w kierunkach: technik nawigator morski, mechanik okrętowy, logistyk, informatyk, monter kadłubów jednostek pływających, magazynier logistyk. Placówka podlega pod Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.

Z kolei Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki w Świnoujściu kształci w kierunkach: technik hotelarstwa, żywienia i usług gastronomicznych, ekonomista. Placówka podlega pod Urząd Miasta Świnoujście.

Zobacz również

Na ferie. Lodowisko w Heringsdorfie za darmo dla świnoujskich uczniów

Podobnie, jak w poprzednich latach, także i w tym roku uczniowie świnoujskich szkół podstawowych i …

13 komentarzy

  1. Lamistrajki i tchorze

  2. Kiedy przedszkola zakończą protest ? Mieli moje poparcie, ale dwa tygodnie to lekka przesada…

  3. Czemu ta sitwa nie strajkuje w lipcu albo sierpniu !??! A moze podczas ferii?? Wzieli dzieci „za zakladnikow” i to nazywaja wychowaczym sposobem!!! Na ich miejscu bym z nowym rokiem szkolnym nie podpisal umowy lub odpowienio wczesniej polozyl wypowiedzenie a nieprzed agzaminami stresowac dzieci!!!!

  4. Super,bardzo dobra decyzja

  5. Czemu nauczyciele „wzieli” uczniow za zakladnikow !?!? Czemu nie chca strajkowac w lipcu czy sierpniu przeciez wtedy tez „pracuja”albo podczas ferii?!?! Obluda srodowiska i i wysokie mniemanie o swojej „przydatnosci” przy powtarzanym od lat tym samym programie nauczania.!!!! Za duzo przywilejow !!! To wina kazdego rzadu!!! Ten za duzo rozdaje za nic tamtem nas sprzedal i chce nadal oddac pod wladze KOMUNY UNIJNEJ!!!

  6. Łamistrajki pisowskie powinno wam sie odebrac prawo do nauczania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.