Strona główna / Lokalne / Dwie szkoły zakończyły strajk w Świnoujściu

Dwie szkoły zakończyły strajk w Świnoujściu

W poniedziałek strajk zakończyli nauczyciele w Zespole Szkół Morskich w Świnoujściu, a w piątek nauczyciele z Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki.

Zespół Szkół Morskich im. inż. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Świnoujściu jest placówką, która kształci w kierunkach: technik nawigator morski, mechanik okrętowy, logistyk, informatyk, monter kadłubów jednostek pływających, magazynier logistyk. Placówka podlega pod Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.

Z kolei Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki w Świnoujściu kształci w kierunkach: technik hotelarstwa, żywienia i usług gastronomicznych, ekonomista. Placówka podlega pod Urząd Miasta Świnoujście.

Zobacz również

Kolejki do stacji benzynowych i kas w supermarketach. To Niemcy!

Niemcy sparaliżowali Świnoujście. Kolejki do stacji benzynowych i kas w supermarketach to efekt wprowadzenia o …

13 komentarzy

  1. Lamistrajki i tchorze

  2. Kiedy przedszkola zakończą protest ? Mieli moje poparcie, ale dwa tygodnie to lekka przesada…

  3. Czemu ta sitwa nie strajkuje w lipcu albo sierpniu !??! A moze podczas ferii?? Wzieli dzieci “za zakladnikow” i to nazywaja wychowaczym sposobem!!! Na ich miejscu bym z nowym rokiem szkolnym nie podpisal umowy lub odpowienio wczesniej polozyl wypowiedzenie a nieprzed agzaminami stresowac dzieci!!!!

  4. Super,bardzo dobra decyzja

  5. Czemu nauczyciele “wzieli” uczniow za zakladnikow !?!? Czemu nie chca strajkowac w lipcu czy sierpniu przeciez wtedy tez “pracuja”albo podczas ferii?!?! Obluda srodowiska i i wysokie mniemanie o swojej “przydatnosci” przy powtarzanym od lat tym samym programie nauczania.!!!! Za duzo przywilejow !!! To wina kazdego rzadu!!! Ten za duzo rozdaje za nic tamtem nas sprzedal i chce nadal oddac pod wladze KOMUNY UNIJNEJ!!!

  6. Łamistrajki pisowskie powinno wam sie odebrac prawo do nauczania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.